Yeni̇ Roketatar Ve Yeni̇ Plus Gemi̇ler

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ComeOutAndPlay tarafından 24 Şubat 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Merhaba arkadaşalr. Oyuna bir süre ara vermiştim. Şimdi tekrar oynamaya başladım. Yeni roketatarlar ve plus gemilerin geldiğini gördüm. Yeni roketatarları (özellikle hydrayı) ve plus gemileri en hızlı elde etmenin yolu nedir ? Bilgilendirebilecek olan var mı ?
   
 2. Yeni roketatarlar için Bölünme kristali , roketatar alaşımı , tetrathirin (hydra için) ve I-oil gerekli. Bölünme kristalini günlük giriş bonuslarından ve Galaksi kapılarından elde edebilirsin (detaylı bilgi için arama motoruna darkorbit bölünme kristali yazarsan detaylı bilgiye erişirsin, hangi kapının ne zamanlarda ne kadar verdiği gibi) Alaşımı sevkiyat kısmından özellikle R serisini yollayarak elde edebilirsin. Tetrahitrini uber saboteur gibi yaratıklardan, günlük görevlerden, etkinliklerde anahtar takası ile yöntemlerle elde edebilirsin. Oili ise günlük giriş bonuslarından, karantina kapısından, etkinliklerde anahtar takası ile, ve bazı etkinliklerde gelen yaratıklarda (labirent etkinliğinde skool npc si gibi) elde edebilirsin.

  Plus gemilerde ise istenen diametrionu sevkiyattan elde edebilirsin, galaksi kapılarından şansına atabiliyor (mesela dün yaptığım zetadan 150 tane attı). Iac ise günlük giriş bonuslarından. ebedi kapıdan, etkinliklerde anahtar takası ile elde edebilirsin.

  Daha detaylı bilgiler için internette araştırma yapmanı tavsiye edebilirim.
   
  Amiral34 bunu beğendi.
 3. joetly

  joetly User

  Bizim gibi tek oynayan biri isen maalesef Bölünme kristali ve Diametrion kasmak oldukça zor. Diğerleri bir şekilde halledilebiliyor ancak bu bahsettiğim ikili çok zorlayacak seni. bol bol ABG (kendin yapınca geliyor mu bilmiyorum diametrion sadece sevkiyatta olabilir) dönmelisin, hem diametrion hem bölünme kristali kazanırsın. İlave olarak "Sevkiyat" ham madde toplayıcı gönder. uri ve/veya credit karşılığı olanları diametrion toplamakta faydası oluyor. hatta kapılardan daha seri toplamana yardımcı olur.
   
 4. Amiral34

  Amiral34 S-Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  Yukarıda oyuncu arkadaşlarımız güzel fikirler sunmuşlar bende ek olarak birkaç şey eklemek istiyorum.

  Öncelikle diametrion için sadece hafta sonu pazar günü abg döneceksiniz. Sevkiyattan da veriyor ama aynı sayılabilir.

  Sevkiyat bölümünde sadece r2 yollamanızı öneriyorum diametrion dan tutun her türlü malzemeye kadar veriyor.

  Bunun dışında pek bir şey yok.

  Saygılarımla,

  Amiral34.
   
 5. bende birşey ilave edeyim.öncelikle sevkiyat bölümündeki tüm mevcut yuvaları satın al...bu sana 250 bin uridyuma mal olur...indirim paketi satın alma.çünkü sevkiyatte gecerli değil...5 yuvayı da satın alınca kaynak toplaman çok daha hızlı olacaktır.yoksa sadece iki yuvayla devam edersen işin çok uzar..asıl sorun bölünme kristali.. maalesef kapılardan başka bir yerde bulunmuyor...
   
  Amiral34 bunu beğendi.
 6. hepinize cevaplarınız için ayrı ayrı teşekkür ederim. şu an 2 slotla sürekli r 02 yolluyorum. izin elde edersem de r 05 yolluyorum. bir yandan da cumartesileri abg ve pazarları kalan uriye zeta dönüyorum (prometheus ve arge eksiğim olduğu için). ondan sonra da diğer kaynaklara yönelip uber yaratık keseceğim. ya da urileri zetayla bitirmeyip sevkiyat kısmına slot da ekleyebilirim belki.
   

Sayfayı Paylaş