Yeni roketatarlar ve bölünme kristali sorunu.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •»»ÃĻΕ•ξƒ$Ąηε™««• tarafından 2 Şubat 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Yeni roketatarların tariflerinde ki bölünme kristali azaltılmalı mı?

 1. Evet, azaltılmalı.

 2. Hayır, sabit kalmalı.

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. [​IMG]

  Başlıkta belirttiğim gibi, yeni roketatarların tariflerinde istenilen 2400 bölünme kristalini elde etmek aşırı derecede zor.

  Diğer materyalleri çeşitli yollardan kasabiliyoruz fakat bölünme kristalini elde etmenin çok az yolu var, herkes haftasonu 7/24 kapı dönemiyor, savaş biletinden bile 50 adet veriyor, 48 savaş biletinden anca bir roketatar için gerekli olan bölünmeyi kasabiliyoruz. Oynayış stilimize göre 3 farklı roketatar dizayn etmişler fakat birini bile elde etmek çok zor.

  Sadede gelelim, tarifte istenilen bölünme kristali miktarı azaltılmalı, hatta tamamen kaldırılmasına bile razıyım.
   
 2. titans___

  titans___ User

  Bende 3 ü de var yine de 2 şer tane olsun isterim , malum bazı gemilere 2 şer takılıyor olsa da oyun para çin denilse de adaletsizlik oluyor oyun da yeni başlıyanlar hemde elle kasanlar bakıyor millet tek atyor , gözünde büyüyor seprom yapması ayrı dert ekipmanlar ayrı dert , ben LF3 leri ihaleden alamazdım biriktirdiğim krediler ihalede yanardı eskiden ve uri toplayarak tamamlamıştım , oyunda yardımlaşma ve klan olsun isteniyor da bu olsa ne olcak , bende güçlü gemim güzel modül ile sıralama da 1 inci klanın oyuncularını zorluyorum .
   
 3. Dediğin gibi, 3 ünü de elde etmeyi geçtim bazı gemilerin 2 roketatar slotu var, normal yolla oynayanların bütün roketatarları alıp üstüne 2. leri birleştirmesi çok zor.
   
 4. Bu fikre katılıyorum. Spartan diroitlerini tamamlamak için gereken Bölünme Kristali de hesaba katılırsa, gelişmekte olan oyuncular için işler gerçekten zor.

  Tamamen kaldırılması değil belki ama en azından yarısı kadar Bölünme Kristali istemesi gerçekten çok güzel olurdu.
   
 5. bu çok saçma bir hareket olur onun yerine galaksi kapılarından düşen bölünme kristali miktarını artırsalar daha iyi olur
   
 6. bence de azalmalı üstelik yeni başlayan oyuncuların önüne taş koymak gibi bir şey
   
 7. _Blade_

  _Blade_ Guest

  Merhaba,

  Benim oyum da olumlu yönde :), gerekli destekleri aldığınız sürece raporlarımıza eklemekten mutluluk duyarız.

  İyi forumlar.
   
 8. smoonrise

  smoonrise User

  Oyum olumlu evet verdim .
  Kesinlikle yapılması gereken ve çok geç kalınmış bir düzenleme , savaş biletlerinden 1 yılda 1 tane roket atar alınamıyor , hades deseniz zayıfları gruplara almıyorlar alınan atılıyor sağlıklı bir şekilde yararlanamıyor oyuncular , illegal ile kasanlar için sorun yok herşey yolunda kendi gruplarında seri seri hades dönüyorlar otomatik olarak .
   
 9. Aşağı yukarı aynı kapıya çıkacak şeylerden bahsediyoruz. Saçma denilecek bir şey olduğunu düşünmüyorum ortada.

  Verilen bölünme miktarı da artırılabilir, istenilen bölünme miktarı da azaltılabilir. Mesele işi kolaylaştırmaksa, bununla ilgili yapılacak herhangi bir düzenlemeye olumlu bakıyoruz zaten...
   
 10. Algosss

  Algosss User

  Bölünme kristali için en mantıklı olan hades yapmak onun içinde oyunda çoğu zaman grup bulunamıyor ya da güçsüzsen gruptan çıkarılıyorsun seri hades dönenler 1 ayda toplayabiliyorlar gerekli olanı ama sen tek başına oynuyorsan 1 yılda bile yeteri kadar kristal toplayamıyorsun o yüzden bencede miktar azaltılmalı ya da farklı yöntemler getirilmeli tek başına girebildiğin ve iyi miktarda bölünme kristali veren yeni kapı gibi :d
   
 11. Yeni roketatarların elde edilmesinin kolaylaştırılması benim için yeterli, tarifteki miktar azaltılabilir, kapı ödülleri arttırılabilir vs. alternatiflere açığım tabii ki.

  Çıkan yeniliklerin herkes tarafından makul düzeyde elde edilebilir olması konusunda herkesin hemfikir olduğunu düşünüyorum.

  Destekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar.:)
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.