Öneri Yeni Savaş Arenası

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve VΛLVE™ tarafından 31 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Arena hakkında görüşünüz nedir

1. Yeni Arena Gelsin/Konu geliştirilebilir

oy sayısı 0
    0,0%
  2. (Nedenini yazmak şartıyla) Gelmesın

100,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. VΛLVE™

VΛLVE™ User

Öncelikle herkese merhabalar
    Yeni savaş arenası gelecek.
    Bu arena yılda 2 kere yapılacak.
    Öncelikle arenada birden fazla birinci olacak.
    Arenaya alımlar şöyle:
    Her serverdan
    0-2 milyon arası şeref
    3-5 milyon arası şeref
    5-7 milyon arası şeref
    7-10 milyon arası şeref
    10+ milyon şerefe göre
    Gruplar olacak. Bu gruplardaki oyuncular kendi aralarında 3 roundluk turnuva eleme sisteminde uba maçları yapacak.
    Her serverdan grup başına 20 olmak üzere toplam 100 oyuncu ilk eleme etabını geçecek. İkinci etapta ise yine uba mücadeleleri olacak fakat 1 roundluk mücadelelerle 5 kişi kalacak. 5 gruptan toplam 25 kişi server başına katılacak.
    Belirlenen tarihlerde serverlerarası arena açılacak. Gruplar kendı aralarında savaşacak ve kazananlar belirlenecek...

Arkadaşlar kişi sayılarını rastgele yazdım. Turnuvalara uygun olarak belirlenebilir. Tarih beliremedim. Arena tasarırımını eklemedim, yapabilecek varsa ekleyebilir. Ödül de belirtmedim. Bu belirtmediğim konularda sizin görüşlerinizi almak isterim. Umarım beğenirsiniz.

İyi Günler

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.