Öneri Yeni Server Ama... ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ●~βΛĐ◄►βØY~● tarafından 2 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce olmalı mı?

1. Olmalı

20,0%
  2. Olmamalı (sebep belirtirseniz sevinirim)

60,0%
  3. Geliştirilmesi gerekiyor (önerilerinizi söylerseniz sevinirim)

20,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar yeni bir server olsa ama şöyle olsa ;

Havoc ve Hercul olmasa
    -İrisler eski olsa
    -Arge olsa
    -İsteğe göre lazerler eski ya da yeni ayarlanabilir olsa
    -Pet olsa
    -5-x mapleri olsa
    -Skylab olsa
    -Aegis, citadel, spearhead olsa (Tasarımlarıda)
    -250 bin uridiumluk tasarımlar olsa ama teklifte olmasa
    -Bundan 3-4 yıl önceki Uridium Wars benzeri bir şey olsa Darkorbit'den girsek
    -Yaratıklar eski görünümde olsa ya da yeni olsa (bu da ayarlanabilir olabilir)
    -Tüm kapılar yine olsa ama dediğim gibi
    havoc ve hercül vermese sadece lf4 verse ve kronos parçası verse fena mı olur ?

Parası olmayan da mutlu olsa? Her şey paramı abicim :)

Bence oyunu bırakan oyunculardan fazla bir miktarını geri kazanabilirsiniz. Ben bırakmadım ama yakın görünüyor :) mesela beni kazanabilirsiniz :)

Bu konu açıldı forumda arayıp konu açınız falan demeyin baktım farklarımız var ve sanırım anketli olan yok :)

İyi forumlar..

2. Merhabalar,

fikriniz ve paylaşımınız için teşekkür bu konuda daha önce de yazılmış mesajlar var.Bakalım arkadaşlardan yorumlar nasıl gelecek

İyi forumlar

●~βΛĐ◄►βØY~● bunu beğendi.
  3. Ben teşekkür ederim :) sizin düşünceniz nedir modum ? Olmalı mı olmamalı mı?

İyi forumlar

4. DraydiBoy

DraydiBoy User

ben geliştirilmeli den yana kullandım oyumu kararsız kaldım ama bunun olma olasılığı çok zor programa eski kodların ve resimlerin girilmesi gerekecek bunlar normal sunucular ile karışırsa ne olur düşün.

●~βΛĐ◄►βØY~● bunu beğendi.
  5. Yine bigpoint e ait farklı bir linkten de girilebilir olabilir ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.