Öneri Yeni Server AZE

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve theeagle09 tarafından 14 Mart 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Azerbaycan serveri açılsınmı ?

1. Evet

95,0%
  2. Hayır

5,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. theeagle09

theeagle09 User

Uzun zamandır yeni server açılmaması göz önünde bulundurulduğunda yeni bir server açılması makul gözükmektedir. Türkiye ve Diğer serverlarda bulunan Azerbaycanlı oyuncuları ve Diğer ülkelerde bulunana birçok oyuncununda güçlü ilgisini çekecek bu server Azerbaycan serveri olmasıda gayet mantıklı gözükmektedir.

2. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Ama şöyle bir şey var serverler çok boş bir de bu server açılırsa iyice boşalır. Bu sorun olmasa evet oyu vericektim ama hiç oy vermiyorum k.b

3. theeagle09

theeagle09 User

Bu konuda haklısınız fakat bu yeni serverle birlikte daha önce Darkorbit'in adını duymamış Azerbaycanlı bir çok potansiyel oyuncuyuda teşvik edecektir. Ayrıca böyle bir serverin açılmasıyla Darkorbit'in Azerbaycan'da da reklam yapmasıyla daha fazla oyuncu çekecektir.

4. LOADING

LOADING User

Gayet mantıklı bence hem bu şekilde yeni serverda sıralama oynamak isteyenler daha fazla uri çekmek durumunda kalacak haliyle darkorbitte fazlaca reklam yapabilecek.

5. Kardeşlerimizin adınada bir server olması çok hoş olur

6. Uzaylı-11

Uzaylı-11 User

bencede olmalı +1

7. MaXiMuS

MaXiMuS User

Yeni bir sunucunun açılması halinde aktif sunuculardaki oyuncuların bir kısmı bölünecek ama yeni bir sunucu oyunu bırakmış olan eski oyunculara yeniden bir heyecan verip tekrar başlama hevesi verir. +1 bencede olmalı

8. ben bu oyunu 5-6 yıldır oynuyorum ılk 3 yıl gunde 12 saat zaman ayırabılıyordum cok guzel gunlerım gectı oyun ortamının arkadas cevresı ıle gercek anlamda tanısma fırsatıda bulduk bu oyuna karsı yıllardır bır ılgım var ama dark orbıtın gemı banlama olayları ve oyun acıkları yuzunden bır suru ınsan bu oyunu bırakmıstır dark orbıtın bunyesıne para harcamayan kısıler :) bu oyunda hala vardır bende uzun zamandır yenı bır sw beklyıorum dark orbıtten eger boyle bır sey olursa emınımkı oyunu bırakan dark oyuncuları bıle bu sw ye baslayabılır

9. LOADING

LOADING User

Sevgili arkadaşlar eğer yeni bir server açılmasını istiyorsanız lütfen oylamaya evet oyunuzu kullanarak katılınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.