Öneri Yeni Server Kurulması 2008 e Dönüş

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ДzΣRiitr1 tarafından 19 May 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Yeni Server Kurulmalımı 2008 Oyunu

1. Evet

75,0%
  2. Hayır

25,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar Bildiginiz Üzere Eskisi Gibi Klan savaşlarının haritaların doldugu ve tslerın çöktügü eski darkorbit için uğraşıyoruz.Olumlu bakanlar yeni bir server kurulmasını ıstıyenler desteklerini beklıyoruz

Son düzenlenen: 20 May 2017
  2. 0BLIVI0N

0BLIVI0N User

Merhaba,

Öncelikler kurallar gereği Konu başlıkları ve konu içerikleri Büyük harfle yazılmamalı ayrıca ard arda flod yapılmaması gerekiyor.

Asıl mevzu ise Güncelleme ve Fikir Havuzunda açılan Konulara Oy eklemek zorundayız.

Eğer bunları yapmayı bilmiyorsanız yardım talep edebilirsiniz.

iyi forumlar.

3. Aslında herkes eski oyunu değil eski günlerini özlüyor o yüzden bu günümüz şartlarında o oyunun yüzüne bakan olmaz, ayrıca eskiden buglar daha çoktu haritada oto NPC dönen botlar vardı ,pala toplayan botlar vs... şimdi pala bomboş ,haritada oto npc kesen yok, sadece petçiler kaldı o da yakında gidicidir. Oyunu browser tabanlı diye yeni kullanıcıların ilgisini çekmiyor , Client çıkınca durum değişmeye başlayacak diye umut ediyorum. Bir de şu an da oyunda denge adına hiç bir şey yok asıl yakınabileceğimiz konu bu aslında ,vs'ler daha uzun sürmeli.

yani diğeceim o ki welcome to 2017

4. ECEL

ECEL User

eski günler mi özleniyor eski oyun mu özleniyor yoksa her ikisi mi bu tartışmanın sonu gelmez. +1

5. bnce kurulmalı bazı güncellemeler yapılabilir o döneme göre ama yok argeymiş yok tartarusmus lf4müş birleştirmeymiş bunlar olmadan daha zevkli daha gzl olur oyun bence eski bi sw açılırsa arkadaşın dedigi gibi bnce o sw de oynayan sayısı su anki swlere göre baya fazla olacaktır

ecel arkadaşın dedigine ek olarak bence her 2 side özleniyor o yüzden tartışmak mantıksız gelior bana 2 side birbirinle baglantılı bence

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.