Öneri Yeni Server

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve |KoPuK.028| tarafından 22 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Yeni Server Gelsin mi

1. Gelsin başka serverdayım yinede baslarım

40,0%
  2. Oyunu Bırakmıstım Yeniden başlayabilirim

10,0%
  3. Gerek yok

50,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bildiginiz gibi serverlar çok eski doğal olarak yeni bir hesap açıp oynamaya kalktığınızda üst seviyedeki oyuncular arasında uçurum oluyor ve oyun oynanmaz bir hal alıyor, oyun gerçekten çok zor bir oyun gemiyi en üst seviyeye çıkartmak yıllarınızı alıyor, oyunda birçok oyuncu oyunu bıraktı gelecek yeni bir server ile bırakan oyuncularıda çekeceğini düşünüyorum, madem unity ile yeni bir soluk getirilmeye çalışılınıyor bence bunu da dahil ederler ise çok verimli olacağını düşünüyorum

halilbnn bunu beğendi.
  2. halilbnn

halilbnn User

Kesinlikle yeni bir server açılıp 2 yetkili admin görevlendirilmeli ve botları banlamalı azalan getiriyide açılıcak yeni serverda kaldırmalılar 10 numara olur

3. MrWho

MrWho User

Server birleştirme yapmışlar bunu yapacaklarını sanmıyorum

«®βŁДÐΞ•53» bunu beğendi.
  4. oben

oben User

gelsin gelsin hemde bikaçtane gelsinki hepsini birleştirebilsinler.

5. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Yeni sunucular ile ilgili daha önce pek çok konu açılmıştı dilerseniz buradan sizler için hazırlamış olduğumuz Index'i inceleyerek gerçekleşmesini istediğiniz konuya destek olabilirsiniz.

Konunuzu kilitleyerek arşive taşıyorum.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.