YENİ SERVER

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _C*E*N*G*İ*Z(kürt) tarafından 16 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. SELAM arkadaşlar ben dark orbitin en eski oyuncularından biriyim 2008 den beri oynarım ama bot çıktığından beri pek fazla oynamıyordum haftada 1 kere falan artık bot kalktığına göre adaletli bir oyun olacaktır bence bu yeni server ayrıca yeni server ın açılması eski serverların doluluğua bağlıymış operatörler size sesleniyorum eski serverlar her zaman boş kalacaktır oyunun öldüğünün farkındasınız sizde yetkili kişilere sizde bildirin şikayette bulunun falan her neyse işte yeni serverla birlikte hem siz yoğun katılım olduğunu göreceksiniz hemde biz oyunumuza kavuşacağız söylediklerimi bi düşünün düşündürün böle giderse bu oyun ölür benim fikrim tşkleer.. uğur ACAR

2. serverler zaten boş sen yeni server diyorsun bence tr lerin hepsi veya birkacı bırlestirilmeli ..

3. Merhaba ,

Yeni server açılması kararı merkez tarafından mevcut server'lar yetersiz kaldığı zaman uygun görülürse açılır. Genel olarak şu anda server'lar yetersiz değil yani oyuncu oranı yeni server gerektirmiyor. Bu nedenle pek olacağını sanmıyorum. Ayrıca sizlerin yada bizlerin istemesi ile de olacak birşey değil. Çünkü yeni bir server demek ek maliyet yani masraf demektir.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.