Öneri Yeni sirket gelsin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Tr1_tr5 tarafından 13 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Boyle daha zevkli olur

1. Olsun

oy sayısı 21
    58,3%
  2. Olmasin

oy sayısı 12
    33,3%
  3. Bilmemki

oy sayısı 3
    8,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Tr1_tr5

Tr1_tr5 User

Oyunculari dshada iyuna cekmek adina bu olsun yeni sirket jupiter

MUHAFIZ-MEHMET-ÇVŞ bunu beğendi.
  2. HASAFET.

HASAFET. Guest

Merhabalar,

Konunuzu uygun bölüme taşıdım orada gerekli oylama sayısı aldığında gerekli yerlere iletilir.

İyi Forumlar.

3. Olsun oyunda geri alsın zevk olsun oyunda saygılarımla.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Eylül 2018
  4. Prophecy

Prophecy User

Aynen yeni şirket olsa bir de klan savaşından çok şirket savaşına yöneltmek için bir çaba gerekli.

5. floppy43

floppy43 User

Kesinlikle yeni şirket gelmeli Oyum olumlu ve Yeni Şirketin adıda Helen olsun

6. 50 tane şirket açsalar gene bu iç savaş bitmez boşuna hayal kurma derim bak bu konuda 8 yıldır iç savaş konusunda tecrübeliyimde diyorum :D kendi klanımdan örnek vereyim 3 klan dost 5 klan nap geri tüm server ve klanlar düşman yani 50 şirket açsalar bizim düşmanlarımız bitmezz :D

7. Prophecy

Prophecy User

Teknik işlemden bahsediyorum. 8 yıldır ben de oynuyorum ayrıca. Dost ateşi ve iç savaşı kaldırmak çok da zor bir şey değil.

8. __AZRAİL...

__AZRAİL... Guest

Merhaba.

Forumda büyük harf ile sadece başlık kelimesi hariç devam etmek yasaktır ben şimdilik yazınızı düzelttim. Birdahaki yazımınızda bu hassiyete dikkat ederseniz memnun olurum.

İyi forumlar.

9. Dost ateşi ve iç savaş bittikten sonra ne anlamı kalıyor ? Darkorbit i darkorbit yapan bazı şeyler vardır ve iç savaşta bunlardan birisi sen kaldırılsın diyorsun biraz komik geldi hee bak bazı konulardan bende şikayetçiyim bu dediğin dost ateşi şu şekilde olabilir klansız bir aynı şirket üyesi klanlı birisine saldıramamalı çünki pek çok oyuncu bundan şikayetçi sen klan savaşı yapıyosun gelip klansızlarda karışıyor ve sinir bozuyor sen tutup onu kesriğinde - şeref alıyorsun bu dediğin dost ateşi klansızların klanlılara sıkamaması lazım taaki klanlı bir oyuncu klansız bir oyuncuya saldırdığında kendini müdafa için saldırabilir buda iyi olur ama iç savaşın kaldırılması kesinlikle çok saçma olur çünki iç savaşta darkorbiti darkorbit yapan şeylerden birisidir ;)

ALONE_WOLF_☾☆ bunu beğendi.
  10. Birleşime rağmen haritalar dolu değil yeni şirket gelince hepten boşalacak. Zaten oyunda iç savaşlar zıvanadan çıktı bir de üzerine bir tane daha yabancı şirket gelsin diyorsunuz. Onu geçtim oyunu bırakan bir adam sırf yeni şirket çıktı diye niye gelsin onu da anlamıyorum. Millet güç dengeleri, ekonomik denge yok oldu diye oyunu bırakıyor senelerdir 3 şirket var diye değil.

11. Prophecy

Prophecy User

Darkorbiti darkorbit yapan şey mesela Boss kesenleri dost şirketin kesmesi mi? 10 sıradaki klanın 600 sıradaki klana savaş açması mı? Darkorbiti darkorbit yapan Şirket Savaşları.

12. Evet darkorbiti darkorbit yapan şeydir iç savaş ama eski iç savaş haklısın yeni nesil oyuncuların çok seviyesiz ve çocukca savaş anlayışı var eski iç savaşlar öyle değildi kasılma klanlarına savaş açılmazdı ama yeni nesilde öyle değil sende haklısın ama yapcak bişey yok bu saydıkların genede iç savaşı kaldırmak için bir haklı sebep değil maalesef.

Ve ek olarak demek istediğim bir konu var evet darkorbiti darkorbit yapan şeylerden biride dış şirket savaşıdır ama iç savaşta darkorbiti darkorbit yapan şeylerden birisi bunu kimse inkar edemez yıllardır bu savaşların içersindeyim şahsen 5-10 dakika kasılma fırsatı bulamıyorum :) ama şikayetlenmiyorum kaç yıldır savaşın içinde geçen oyunculuk dönemlerimde kaç kez cubikon,boss kristaltallon,vb. diğer yaratıklarda,görev yaparken kaç kez kamufle yada 5-6 kişi bir anda dalmıştır hatırlamıyorum ama bu bana " Ya kardeşim kaldırın iç savaşı kasılamıyoruz " deme hakkı vermez kimseyede vermediği gibi ;)

ALONE_WOLF_☾☆ bunu beğendi.
  13. LARK1988

LARK1988 User

2010 yılında olsa idi bu dediğine kesinlikle ama kesinlikle katılırdım
    ama sene 2018 çooook olumsuz

14. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.