Öneri Yeni şirket:Jüpiter

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve *mhmtaykn* tarafından 18 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Yeni şirket gelsin mi?

1. EVET

80,0%
  2. HAYIR

20,0%
  1. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Her sunucu da 3 şirket var ama artık oyun aşırı kasıyor haritalarda kalabalıktan NPC bulamaz olduk. Oyuna yeni bir şirket açılmasını istiyorum. Herkes 1 defalığına mahsus şirket değişimi yapabilir ama herhangi bir zarara uğramayacak.
    Yeni şirketin ismi: JÜPİTER olmasını istiyorum.

2. Bak kesinlikle haklısın artık oyun harita kalabalıklığından oyun oynanmıyor 4.Şirket şart, ama nasıl olacak??

3. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Harita rütbe tp şp görevler hepsi şuanki mevcut şirketlerle aynı olacak.
    Yeni şirkete geçişte 1 defalığına mahsus rütbe ve şeref puanı düşmeyecek.
    Yeni şirketle beraber haritalardaki yoğunluk düşecek.
    Pek fazla birşey değişmeyecek amaç “Yoğunluğun” düşmesi olacak.

4. Yeni bir heyecan olur diye evet diyorum. Herkes ilk günlerde jupiteri kesmeye gider bende kemme vrunun yeşil semalarında güneşlenirim

hedefim ve DADAŞ25TURAN bunu beğendi.
  5. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Yeni bir şirketin gelmesi ile rütbe olarak çok iyi olacak. Rütbe puanları şirket içi sayısına göre hesaplandığı için herkes daha kolay yüksek rütbeye sahip olacaklar. 1-1000 arası binbaşı rütbesi altında olmazlar.

6. Viraaa

Viraaa User

yeni sirket demek bir sürü yeni harita demek.vallahi umarim olur dediginiz ama bence pek olcak gibi degil.

«®βŁДÐΞ•53» bunu beğendi.
  7. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederim. Konunuzu İndex'e ekledim, önerinizi yeterli desteği aldığı sürece raporlarımıza ekleyeceğiz.

İyi forumlar.

8. Haritaların sakinleşmesi için gelmesi çok iyi olur. Fps'imizi düşüren haritanın yoğun olma sorunu ortadan kalkmış olur. Destekliyorum.

9. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Bende tam o yüzden yeni şirket istiyorum. Yeni sunucu açılmasına karşıyım yeniden başlamak zulüm gibi gelir. Yeni şirket oyun içi rahatlamayı sağlar.

10. EROS_JEDI

EROS_JEDI User

pekte mümkün gibi görünmüyor, bir sürü alt yapı çalışması vs. halihazırda işleyen sisteme yeni büyük eklemeler yaparak bir sürü senkron problemleri yaşanır şu an ki oyundan daha iyi olacağını düşünüyorsunuz fakat daha kötü olur.( şahsi fikrim )

ateistkeci bunu beğendi.
  11. destekliyorum.ne alt yapı çalışması yahu.bu meret belediyemi :)

Lostraboss bunu beğendi.
  12. Benim önerim botçulara özel bir şirket açılsın. Biz de rahat edelim onlar da.

CØMPĀ₦ЄRRØR bunu beğendi.
  13. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Beta sürümü unity sistemine geçiş yaptığı vakit yeni şirket bir kaç daha yenilik oyunun tadı olur hem yüksek rütbelere ulaşım daha kolay olur.

14. Alt yapı çalışması sadece kanalizasyon olarak adlandırılan dünyayı temiz tutmak için yapılan bir çalışma değildir. Aynı zamanda sistemleri temizlemek, hızlandırmak içinde yapılır. Hatta günümüzde fiber internetlerde alt yapı çalışmalarıyla evlere hizmete açılmaktadır.

kullanıcı adınız "zamanın efendisi" ben daha çok zamana yenik düştüğünüzü görüyorum.

15. Yorum yapmak için yorum yapan bir arkadaş.
    Bir kere düzgün yorum yaptığını görmedim.
    Kendi kendine cevap veriyor işte.
    İnsanlara yardımcı olduğu da yok.

16. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Arkadaşlar yeni şirket açılması için desteklerinizi bekliyorum. Sesimi duyun JÜPİTER yola çıkmaya hazır sizleri bekliyor.

17. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Lütfen forum içerisinde tartışma ortamı yaratmaktan kaçınınız.

İyi forumlar.

18. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Bu yeni şirketle beraber herkes tekrardan oyuna 4 kolla sarılacak. Savaşlar rütbe puanı yarışı yeniden başlayacak.

19. .Master.

.Master. User

Rutbe için oyuncu kitleleri oraya kayacaktir.
    Düşuk seviyeli oyunculari burda barinamaz.Yeni haritalar gelceginden pvp dahil hersey degisecek boyle kalmasi bence iyi uzulerek konunuza olumsuz oy veriyorum.

20. jupiteri bilmem ama kronos sağolsun satürnü hep görmek istemişimdir oyunda :(
    oyum olumlu efenim.

Sayfayı Paylaş