Yeni Şirket?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve xKenanBLT tarafından 26 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. xKenanBLT

xKenanBLT User

DarkOrbit resmi Discord adresinden bir duyuru geçildi. Duyuruda bulunan YouTube videosunda şirketler kısmında yeni bir şirket gördüm üzerinde '' ? '' vardı. Acaba yeni bir şirket mi geliyor?

Duyurudaki link [Forum içerisinde link paylaşımı yasaktır.] ( Noktalar arasına boşluk bıraktım silip linke bakabilirsiniz )

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Aralık 2019
  2. evet bende izledim şimdi discord üzerinde eğer (YANİLTMA YAPMYORLARSA)

Bu resmen yeni bir şirkete ait bir ekran görüntüsü :)!

Çok sevindiğim bir haber olur, yillarca bu oyunda yeni bir şirket bekledim ve hep istedim, umarım gerçek olur..

edit:Ahanda ekran görüntüsü

Ama yeni şirket, anca serverler tekrar birleştirildiğinde oyuna dahil edilir diye düşünüyorum, aksi haalde oyun zaten eskisine göre baya bir ölçüde boş, mesela tüm tr serverlerinin birleştiğini varsayalım yeni bir şirket oyuna ilaç gibi gelip dengeleyebilir oyunu hemde daha kalabalık olur,

Aynı zamanda yeni şirket gelirse, bence ilk bir kaç ay ceza yememek vb ödül gibi şeyler olmalı ki insanlar oynadığı şirketi bırakıp diğer şirkete geçsin,

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Aralık 2019
    xKenanBLT bunu beğendi.
  3. xKenanBLT

xKenanBLT User

Umarım gelir. Düşünsene yeni şirket geldi diye 1 seferlik bedelsiz Şirket değiştirme hakkı geliyor ve oyuncuları istediği Şirkete şp leri düşmeden geçebiliyor. Şuan oyunda şirket değiştirmek isteyen fakat Şeref Puanı düşeceği için geri adım atan birçok oyuncu var onlar için harika olur.

ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  4. Kesinlikle aynı fikirdeyim, hatta on sene öncede yeni şirketin hep mor logolu olacağını düşünmüştüm tezim beni yanıltmadı, eğer bedel olmaz, ise değişterecek bir çok oyuncu biliyorum, en doğru bilgiyi tabi yine modlar adminler bilir ama birde onlardan cevap bekleyelim bakalım :)

5. Se7en

Se7en User

gelmeli bence harika olur bunla ilgil acıklam yaparsanız seviniriz adminim

6. xKenanBLT

xKenanBLT User

Aynen öyle. Oyunda artık yeni şeyler görmemiz gerektiğini düşünüyorum. Bir güncelleme geliyor bakmıssın yeni gemi yeni lazer hep aynı mantık. Mesela yeni galaksi kapısı , yeni kişiye özel günlük harita ( yeni başlayanlar için harika olur x3 x4 haritalarında dk başı patlıyordum ilk zamanlar ) yeni gemiye özel Argee Sistemi ( Spearhead için toplama argesi , Ws gemisi için ws argesi , PvE için PvE argesi yapabilileceğimiz ayrı Argee sayfaları ) gibi gibi. 10 Sene önceki sistem haylen aynı şekilde oyunda artık bir yenilik gelmeli BENCE

7. ateistkeci

ateistkeci User

Eğer oyuna yeni bir şirket eklenecek olursa tek başına gelmeyecektir, büyük bir güncelleme ile gelecektir çünkü bu etkinlikler gibi basit bir şey olmayacaktır.

Eğer yeni şirket gelirse umarım illegal program kullananlar için de bir ceza verilecektir :^)

8. Şu gemiye özel arge sistemini çok beğedim aslında bunun için konu oluşturabilirseniz destek verebilirim,

Ben yıllarca hep şunu düşündüm, mesela, diyorlarki sunucuya ağırlık binmemesi için serverleri toplayamıyoruz, darkorbitin 2006-2010 arasındaki grafikleri evet bir değil serverlerde sıkıntı yaşatabilir fakat,

Oyuna ekle yeni haritalar,

Birde şirket ekle, Tüm @tr serverlerini birleştir,

Bak oyun ne kadar eğlenceli ve güzel oluyor, o zaman, bunuda ben mi düşüneyim?

Hem sunucuya ağırlıkda binmemiş olur, oyunda 10 bin adam öldürme görevi var en kalabalık sw'de bile yapmak neredeyse çok zor,

Zannediyorum'ki darkorbit, sırf bakın server sayıları bir'e indi diye bir şey çıkartmak istemedikleri için tüm serverleri bir sw'de toplayamıyorlar, yoksa çoktan yapmışlardı,

Ama bu eninde sonunda olacaktır, insanlar 200 kişilik sw'de oynamaktansa, 2000-3000 kişilik sw'de oynamayı daha çok ister.

Yeni şirket gelirse büyük ihtimalle oyun tarihinin en büyük yeniliği olacaktir, zira böyle bir yenilik hemen dahil edilmez, önce yeni haritalar çıkar, daha sonra sw'ler tekrar birleştirilir, ve yeni şirket+ yeni şirket haritaları oyuna dahil edilir, ve geçmek isteyenlere bir kereye mahsuz bedel ortadan kalkar, işte sen o zaman dengeyi gör :)

Ayrica geçen bir arkadaş söylemişti forumda, en azından ceza verilmese bile tp ve şp oranları rp puanları ciddi oranda düşmeli ve argeleri sifirlanmali, ve üzerine birde bot olduğuna dair işaret olmalı,

Böylece insanlar gerçekten kimin botla kimin elle oyun oynadığını emek verdiğini görmüş olur,

Ama darkorbit inatla botları bannlamamakla israrli :)

flood yaptığım için üzgüüm (birleştirirseniz sevinirim)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Aralık 2019
    Se7en bunu beğendi.
  9. xKenanBLT

xKenanBLT User

Umarım İllegal olayı çözülür. Zamanında bir illegal program vakasında oyun tüm kullananları tespit etmiş ve kullandıkları vakte göre ceza vermişti. Kimisinin jenaratörleri silindi ( ki o zamanlar için jeneratörler büyük öneme sahipti ) kimisinin uridium u silindi , kimisinin hesabı kapatıldı. Eski bir oyuncu olduğum için nerede ne yapmam gerektiğini biliyorum , oyuna 2 yıl ara vermiştim 3 ay önce tekrar başladım ve hızlıca geliştim şuan 10 Droid im Sayborg a az kaldı. Ama herkes ben gibi oyunu bilmiyor ve başladıktan kısa süre sonra bırakıyor. İllegallerin önüne geçilse bu bırakma olayları azalabilir. DarkOrbit bir Browser oyununa göre gerçekten harita animasyonları ve geniş bir geçmişi var.

10. Bence yeni şirket gelmez. Moderatörlere özel bir seçenek olabilir.

11. xKenanBLT

xKenanBLT User

Yeni şirket demek x1 den x8 e ve yeni bl haritası demek elbette onun bir arka planı , diğer kapılar ile bağlantısı , yeni müzik paketi gibi şeyler gerekli. Ciddi bir güncelleme olur hemen gelmesini beklemem ama gelmesini çok isterim.

12. Yeni şirket o vakit 0-1 0-2 sayısıyla gider

13. eray

eray User

evet bu da var :D 4 ve 5 dolu,6 olsa değişik olacak. Belki yeni geleni 4 yapıp kaydırabilirler ama saçma olur gibi.
    Bir de bu yeni şirketle beraber umarım klanların tek bir şirketi olur ve başka şirketten oyuncu alamazlar. Serverlar birleşip malum kişiler de banlansa oyun tek server üzerinden gitse eski günlerine dönebilir bence :)

14. Yeni şirket olduğunu düşünmüyorum, VRU MMO EİC oyuncuları temsil ederken MOD(4.kısım) yönetimi temsil ediyor herkesin bayramını kutluyorlar işte o anlamda olduğunu düşünüyorum.

15. Asıl süpriz 2020'in başlarında indirmeli client'e geçilmesi olur.

16. Kendi fikrim bu yeni şirketin 2020 sonlarında Darkorbit indirmeli olduktan sonra gelecektir. Bununla beraber birçok yenilik göreceğimizi düşünüyorum. Darkorbit son 3 yıldır hep yenilik yapmaya başladı elindeki oyuncuları kaybetmemek için. Ondan önceki birkaç yıl oyun çok monotonlaştığı için çok oyuncu kaybetmişti.

17. SELOCAN

SELOCAN User

Jüpiterin yükselişi başlıyor.

18. Eğer yeni şirket moderatorlerin şirketi olursa eic vru mmo şirketleri düşman oldukları halde birleşip adminlere saldirirlar.

19. ateistkeci

ateistkeci User

Şu an bile birleşip birbirlerine saldırıyorlar öyle olursa cidden yetkililerin halini düşünmek bile istemiyorum :D

20. İmkanı yok. O gördüğünüzü ben 1 yıl önce gördüm ve araştırdım. Moderatörlerin kullandığı pasif bir seçenek sadece. Boşuna heveslenmeyin.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.