Öneri yeni slotlu gemi olsunmu ??

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve uzayl80 tarafından 13 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

bütün desdekli gemi olsunmu ?

1. evet

oy sayısı 0
    0,0%
  2. hayır

100,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. uzayl80

uzayl80 User

evet ankete davet ediyorum sizleri arkadaşlar her desdek için faklı bir gemi kulanmaktansa bunun yerine bütün desdekleri içeren bir gemi daha mantıklı değilmi sizce corap değiştirir gibi gemi değişdiriyoz tecrübe desdeği için için ayrı gemi hasar desdeği tecrübe desdeği vs vs ....bütün bunları içeren bir gemi gelsinmi geminin adıda DENGE gemisi olsunmu oylamaya sunuyom
    NOT.. konuyu tekrar düzenledim anlaşılmamış sanırım

Son düzenlenen: 14 Aralık 2016
  2. WolfWar

WolfWar User

O zaman aşırı güçlü olur. Hayatta bile bazı şeylerde seçim yaparız :) Bence böyle kalmalı. Kusura bakma ama -1

3. anakin5555

anakin5555 User

hyr _1 kb ama aşırı güçlü olr :(

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  4. uzayl80

uzayl80 User

oda güzel ozaman tecrübe kasmak için ayrı bir gemi kulanmaya devam yada şöhret ektra kazanmak için ayrı bir gemi sıkntı yok bende diyorumki işte bunları bir arada toplayan gemi olsun... zaten oyunda güclü oyuncular var siz kalkıpta bir güclü adama lenowla girersin patlarsınız anında

5. uzayl80

uzayl80 User

zaten güçlü gemilerden sizlere fırsat kalmıyoki kasılmak bu oyun güç üzerine kurulu zaten

6. uzayl80

uzayl80 User

yaa bişe diycemde sizler 7 silah slotlu bir gemi kulanıyorsunuz ona bişey demiyorsunuz bizim 20 şer slotlu gemi zormu geldi ona bir mana cıkatamadım citadelde bile 7 silah+ 20 hız kalkan slotlu zaten onuda kulananlar var ...goli zaten azaldı oyunda anlayan anlıyo beni ozman sizler acık artırtmadan ekstra desdek verenden almaya devam edin 10 saatlik bitince tekrar teklif yap zaten kndisi 10 bin uri her biri için

7. WolfWar

WolfWar User

Sen ne diyorsun şimdi 20 lazer kalkan slotlu gemimi 20 extra slotlo gemi mi yoksa güçlendiriciler mi sınırsız olsun ?

8. uzayl80

uzayl80 User

aslında ana konumuz ekstra enforcerin boastionun serefin tecrübenin vs vs tek gemi altında olması tabii 20 slotlu gemide ekstradan olabilir

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.