Yeni Surgical Gemisi ( Güçlendirilmiş Solace )

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve FURKANKAYIKÇI tarafından 5 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Surgical (Solace) Gelsin mi

1. Evet

oy sayısı 5
    38,5%
  2. Hayır

oy sayısı 8
    61,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Surgical , Goliathların temel tasarım etiği doğrultusunda üretilmiştir ve ek bir dayanıklılık için böceklerde bulunan yapılarla güçlendirilmiştir.
    Bu gemi ayrıca şu yeteneklere sahip ; %10 ekstra hp

Maks. HP395,000 HP
    Max Ekstra HP385,000
    CostN/A
    Hız300
    Lazerler16
    Jeneratörler16
    CephanelerLimitsiz
    RoketlerLimitsiz
    Ekstra3
    Kargo1500
    CPU ile Kargo3000
    Premium Üyeler için Kargo2000
    CPU ile donanan remium Üyeler için 4000
    Şu Özelliklere Sahip : %50 HP desteği
    Soğuma Süresi : 90 saniye

solace surgical
    [​IMG][​IMG]

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Ağustos 2020
  2. Lâvinîa

Lâvinîa User

Güzel düşünce fakat resim ve yetenek Solace gemisine fazlasıyla benzemekte. Değiştirilip geliştirilirse neden olmasın.

3. Aslında ben Venom'un geliştirilerek Cyborg olmasını taklit ettim
    Yani sonuç olarak solace Gemisini daha kaslı yapıp Surgical haline getirdim

[​IMG][​IMG]

4. TanrıEru

TanrıEru Guest

5. Lâvinîa

Lâvinîa User

Evet fakat oyuna gelen modüller ve bu modüllerin Solace'e kattığı güç hesaba alındığında yeni gelebilecek bir geminin Solace'den daha fazla kullanılmayacağı bir gerçek.

militaryship-3 ve ateistkeci bunu beğendi.
  6. ateistkeci

ateistkeci User

Zaten Solace var ve şu an fazlasıyla güçlü durumda

7. evet solace hali hazırda daha güçlü fakat venom'a has bir gelişim olmasın bunu diğer gemilerede yaymak istedim

venom var iken cyborg niye var o zaman modülleriyle o da güçlü

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Ağustos 2020
  8. Lâvinîa

Lâvinîa User

Cyborg geldiğinde oyunda modül fln. hiçbir şey yoktu çünkü. Geldiğinde en güçlü gemiydi.

9. tamam olabilir dağılımı bütün gemilere yaymayı düşündüm. niye sadece venom yani. emeğimize hiç mi teşekkür yok :/

10. uzayl80

uzayl80 User

gemiyle olmaz bu işler yeterki icinde ekipmanlar güclü olsun venomda iş yapar golide gemiye istersen 50 tane lazer koy ama zayıf oldukdan sonra iş yapmaz
    ben 2 gemi kulanıyorum 1 solarce kapı icin venomsa kasılmak icin cogu gemilerin hepsi var bence gerek yok zevk meselesi

11. bence sıra phoenix'te.

FURKANKAYIKÇI bunu beğendi.
  12. Eğer bu gemi solace'nin bir tasarımı gibi piyasaya sürülürse ve solace modülleri surgical gemisinde kullanılabilir olursa aşırı güçlü olur , çünkü modüllü solace şuanki haliyle de epey güçlü . Ama solace modülleri surgical gemisinde kullanılamayacaksa , modülsüz olarak bu gemi bence kabul edilebilir düzeyde . Ama darkorbite yeteneğe bağımlı gemiler daha çok yakışıyor , hem oynarken pek sıkılmıyorsun . Berserker , disruptor , spearhead ve mimesis gibi gemiler benim gözümde çok başarılı gemiler . Bu tarz özgün yeteneklere sahip gemileri oyunda görmeyi tercih ederim .

FURKANKAYIKÇI bunu beğendi.
  13. teşekkür ederim güzel cevaplarınız için cyborg gibi bu gemide diğerlerinden bağımsız ve modülsüz olarak düşünmüştüm ilk etapta

militaryship-3 bunu beğendi.
  14. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Öncelikle forumda link paylaşımı yasaklanmıştır lütfen buna dikkat ediniz.

Bölüm kuralları arasında yer alan ve daha adil bir ortam sağlanmasına vesile olan, ''tek seçeneğin seçilmesi, oy verenlerin gösterilmesi'' gibi maddelerin seçilmesi zorunlu tutulmuştur. Bu nedenle konunuz kilitlenip arşive kaldırılmıştır, lütfen burada ki bölüm kurallarına uygun olarak tekrar konu ve anket açınız.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.