Öneri Yeni Tamir Robotu

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve istanbulcopy34 tarafından 21 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Tamir Robotu-5 Gelsin mi

1. EVET

78,9%
  2. HAYIR

10,5%
  3. BAŞKA BİR DÜZENLEME(konuda belirtiniz)

10,5%
  1. Sizde biliyorsunuzki şuan en son sürüm olan tamir robotu geminin canını 90 saniye gibi uzun bir zamanda dolduruyor. Gerek savaşların daha uzun sürmesi gerek oyunun akıcılıgı için tamir robotu-5 adı altında yeni bir tamir robotunun gelmesi kanaatindeyim. 45 saniyede geminin tüm canını doldurması herkesin hayrına olacaktır. Sizde gelmesini istiyorsanız + oy verebilirsiniz. Başka bir düzenleme yapılmasını istiyorsanız konuda belirtebilirsiniz. İyi forumlar :)

.Hypnos. ve _-Thanatos-_ bunu beğendi.
  2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Forum Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun bir şekilde oluşturduğunuz için teşekkür ederim. İndeks bölümüne eklenilmiştir. Raporlamaktan memnuniyet duyacağız.

İyi Forumlar Dilerim.

istanbulcopy34 ve .Hypnos. bunu beğendi.
  3. Pek gerek duymuyorum ama niye olmasın yenilik her zaman iyidir oyum senden yana dostum

4. Bence de iyi olur , REP-4 tamir robotunun gemiyi 90 saniyede onarması özellikle Pusat gibi düşük darbe puanına sahip gemilerde çok sinir bozucu oluyor . Gerçi PvP'lerde savaştan kaçarken DP'yi doldurup yeniden savaşa katılma olayını da düşünmek lazım , tamir süresi azalırsa buna isyan edenler de olabilir ;) Ama kendi adıma olumlu oy kullandım .

5. Aliens

Aliens User

Bu biraz abartılı olmaz mı? VIP ile o süre 45 saniyeye düşüyor. Ar-Ge ile bu 34 saniye oluyor. Destekler ile 27 saniye.
    Peki sizin önerinize uyarlarsak:
    45 VIP ile 23 olacak. Bu Ar-Ge ile 18 ve destekler ile de 14 saniyeye düşecek. Hatta grup full destekliyse bu süreler şuan ki robotlar için 25 ve sizin robotunuz içinse 13 saniye olacak. Bir kombo ile DP'nin %100'ünün dolması biraz fazla olacak gibi?

Bu kalabalık olanları çok daha güçlendirme potansiyeline sahip.

NoName45_ ve militaryship-3 bunu beğendi.
  6. Yıl 2020 , VIP ile tamir robotunun 2 kat hızlı çalıştığını ben daha yeni öğreniyorum <3

7. Aliens

Aliens User

Pardon, Ar-Ge %25 değil, %30 destek veriyor.
    Yeni oranlar şu şekilde oluyor; her türlü destek ile Tamir Robotu 4 23 saniye ve Tamir Robotu 5 ise tam 12 saniyede tamir yapıyor.

Yok, Tamir Robotu 5 kesinlikle bu şekilde gelirse savaşanlar için çok yıkıcı sonuçlar doğuracaktır.

militaryship-3 bunu beğendi.
  8. Aslında konudada belirttiğim gibi. Amaç savaşların daha uzun sürmesi . Zaten şuan anlık ortalama 300k hasar cikariyor bir gemi savaşlar emp insta(delen programlar hariç :) ) 6 sn koruyor. Geri kalan 15 saniyede zaten savaş bitiyor. Amaç bu süreyi 45 sn 50sn sürelerine çekmek. Zaten oyunda savaşan oyuncu yok haritalar otocu dolu. Ha sen yine 45 sn abartılı diyorsan başka bir düzenleme önerebilirsin. Çünkü halihazırda argeye vermeyen ki zaten argelerde tamire vermek mantıksız , vip cekmeyen oyuncuda fazla. Otoculardan destekte pek alınabiliyor değil zaten :)

9. TersLale

TersLale User

Gelsin, 4. çok yavaş tamir ediyor, 1 dk afk kalmak gerekiyor tamir olmak için.

10. KingLess

KingLess User

Sanırım gelmesin gelirsen düşman elimde kaçar daha hızlı hızlı tamir eder gelip bizi keserler .

11. Sende tamir olacaksın bir de böyle düşün :)

Konu hala güncel bilginize.. :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Kasım 2020
  12. Evet olarak oyumu kullandım. Herşeye yenilik geldi buna neden gelmesin. Yeni gelen kararsız dmg modüllerden takılı bir centuriona veya sayborga karşı hele hele proları fullemişse zaten savaş veya mücadele diye birşey olamayacağı için arkadaşların `savaş`söylemlerine katılmıyorum. He ilk 10-15 deki klanların kendi aralarında yaptıkları savaşlar beni ilgilendirmiyor gitsinler ötede oynasınlar. Onun haricinde haritalarda yaratık keserken tyrannosun yanınızdan geçerken yapacağı 350-400 k lık iki atışla zaten meftasınız. Geri tamir olup adamın peşine düşecek halimiz yok. Ben %95 Pve %5 PvP oynadığım için özellikle sağlam yaratıkları keserken zaman kaybetmeden tamir olup devam etmek benim için mantıklı.

Sayfayı Paylaş