Öneri Yeni Teknoloji: Warp Motoru

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ASİL-DENİZCi tarafından 28 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce oyuna eklenmeli mi?

 1. Evet

  63,4%
 2. Hayır

  36,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Mühendislerimiz Purpose XXI'in hızının sırrını çözdüklerini müjdeliyorlar. Bu sır ile geliştirdikleri yeni teknoloji ile önümüzde kimse duramayacak!

  Warp Motoru

  [​IMG]

  Teknoloji kullanıldığında gemi hızı işaretli rakip hızının +20 fazlası olur. Korkmayın rakip geminizden yavaş ise hızınız 20 birim artar.

  Örneğin: Rakibinizin hızı 580 ise sizin hızınız 580 + 20 olacak. Eğer ki rakibin hızı sizden düşük ise hızınız + 20 olacak.

  Kullanım süresi 10 saniyedir ve soğuma süresi 120 saniyedir.

  Teknolojinin amacı düşük gemi hızına sahip gemileri oyuna adapte ederek çeşitliliği arttırmak. Bir diğer amacı ise oyunda savunma tarafını güçlendirmek.

  Düzenleme: Kullanım süresi ve soğuma süresi taleplere göre düzenlendi.
   
  Son düzenlenen: 31 Ağustos 2019
  org2BordoGüç, Melik•Bey ve Spinaci bunu beğendi.
 2. Anxiety

  Anxiety Guest

  Merhaba,

  Öncelikle konunuzu bölüm kurallarımıza uygun şekilde açtığınız için teşekkür ederim, bu süreçten sonra konunuzu sık sık takip edeceğiz ve gerekli çoğunlukta desteği elde ettiğiniz takdirde raporlarımıza ekleyeceğiz. Ek olarak konunuzu index konusuna eklemiş bulunmaktayız.

  İyi forumlar.
   
  Aery, PoetShadow ve Minerva bunu beğendi.

 3. Aegis ile cerrah , Cyborg tokatlamak için ideal +1

  Bilmiyorum belki önümüzde ki senelerde oyuna tekrar dönebilirim bir şekilde Allah büyüktür :D
   
  Melik•Bey ve Spinaci bunu beğendi.
 4. Bence güzel , yükleme süresi biraz daha uzun olabilir , çünkü 20 birim hız kulağa düşük gelse de hız çok şeyi değiştiriyor , +1
   
  Melik•Bey ve Spinaci bunu beğendi.
 5. WolfWar

  WolfWar User

  Güzel fikir +1 verdim. Fakat soğum süresi biraz daha fazla olursa iyi olur çünkü 20 hız küçümsencek bişey değil :)
   
  Melik•Bey bunu beğendi.
 6. Guzel olabilir ,+20 fazla gibi +10 da olabilir
   
  Melik•Bey bunu beğendi.
 7. Ben teşekkür ederim.

  Amaç da o bir nebze diğer gemileri de oynanabilir kılmak.

  Süre bir miktar ayarlanabilir ama çok kısa bir süre de değil sonuçta hız veren gemi yetenek tasarımları çok daha kısa sürede soğuma yapıyor. Satın alınan görece küçük bir teknolojinin süresi çok uzun olmamalı.

  Bu bir gemi tasarımı olsaydı haklıydınız ama bu roket ince ayarı seviyesinde bir teknoloji herkes kullanabilir rakip de bunu kullanabileceği için aradaki farkı çok hızlı olmayacak şekilde açabilmeli ve kapatabilmeli.

  20 birim hız önemli ama 15 saniye sınırı yüzünden çok aşırı bir hız değil. 20 * 15 = 300 birim fark açabilirsiniz rakip ile ki bu da lazer menzilinin yarısı kadar sonrasında hız normale döneceği için dengesiz bir rakam değil.

  Destekler için teşekkür ederim :)
   
 8. Soğuma süresini düşük buldum.Bunu özellikle bot kullanıcıları fazlaca suistimal edebilir.Yine de oyuna gelse güzel bir özellik olur desteğim +1.
   

 9. bu çok kötü bir şey. oyuna böyle birşey gelirse avcı konfisini kullanan olmayacak ve ağır konfide hafif konfili adamları kesenler olacak neden böyle birşey yapma gereği duyduğunuzu anlamadım
   
  Sempatik.57 bunu beğendi.
 10. Oyunda çark diroit dizilimi var. Cyborglar onunla şimşek vega bile yakalıyor. Bir de bunu çıkarsınlar da, adamlar bizimle iyice dalga geçsinler.
   
 11. WolfWar

  WolfWar User

  Üretimi kolay oyuna yeni başlayan adam bile üretebilir ayrıyeten savaşan 2 tarafta kullanabilir bunu niye tek taraflı düşünüyorsunuz ?
   
 12. Süre değiştirilebilir elbet ama bir özelliği botlar kullanabilir diye oyuna getiremeyiz demek mantıklı olmaz. Desteğiniz için teşekkürler

  En kötü senaryoda siz ağır konfide iken rakip hız konfisinde olur bunun sonucu siz ağır konfide rakibin hızına erişirsiniz ki bu da oyunda ağıra geçip gemi kaçırmanın önüne geçer. Bu durumda rakip kaçmak isterse teknoloji kullanması yeterli olur.

  Çok pesimist bir bakış açısı. Çok ucuz bir teknoloji bu iyi yönünden bakarsanız bir phonex bile 15 saniye sayborgdan kaçabilir?

  Haklısınız insanlar kendilerinde olmadığı durumu düşünüyorlar. Bu teknoloji sayesinde gelişmemiş oyuncular kaçarken kesilmeyi beklemek zorunda kalmaz.
   
  Melik•Bey ve WolfWar bunu beğendi.

 13. kardeşim böyle birşey gelirse oyuna oyunculuk biter. sonuçta herkezde olmucak bu. kim ne derse desin böyle birşeyin gelmesinin karşısındayım çok saçma ve oyunculuk öldüren birşey.
   
 14. Roket ince ayarı gibi krediye alınıp herkes tarafından kullanılabilirse diyecem ama o zaman da herkes kullanır yine değişen birşey olmaz bilemedim.


  EDİT: 100 seprom kısmını yeni gördüm şuan mantıklı geldi.

  Süresi kesinlikle kısaltılmalı diye düşünüyorum bu arada ya 15 saniye fazla bence.
   
  Son düzenlenen: 31 Ağustos 2019
 15. Oyunculuk öldüren şey Sayborg türevi gemilerdir. Oyun oynarken insanlar hız, savunma ve hasar gibi şeyler seçip oynamalı ama bu gemilerin hızı, savunması ve hasarı çok fazla olduğu için oyun oynanmaz halde. Bunların içinde en büyük sorun ise hız problemidir. İnsanlar gemi güçsüz olduğu için değil hızı olmadığı için diğer gemileri tercih etmiyor.

  Bir kaç düzenleme yaptım konu ile alakalı.
   
  YENİDENPASA bunu beğendi.
 16. ben ne kadar anlatsamda anlamassınız bir musibet bin nasihattan iyidir deyip susuyorum.
   
  Sempatik.57 bunu beğendi.
 17. Aliens

  Aliens User

  Yakında bu konunun gerçek olacağıyla ilgili bir his doğdu içimde. :) Artık Agatus Kırılması'nda mı çıkar, nerede çıkar bilmiyorum. :rolleyes:
   
  yılmazcan47 ve BelongDemirhan bunu beğendi.
 18. bi sonraki agutusta buyuk ihtimal gerçekleşmiş olcak :)
  heyecanla bekliyorum :D
   
  BelongDemirhan bunu beğendi.
 19. DraydiBoy

  DraydiBoy User

  Bunun bir benzeri şu anda oyundan aktif sanırım mod arkadaşlar farkında değil konu gerçekleşti olarak değiştirilmeli.
   
 20. Konu gerçekleşti
   
  org2BordoGüç bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş