Geri bildirim Yeni Uzay Gemisi Yükseltme Modülleri Özelliği Geri Bildirimleri

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 11 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba cesur pilotlar,

Yeni uzay gemisi yükseltme modülleri hakkında düşüncelerinizi Forum Kuralları çerçevesinde bu konu altında yazabilirsiniz.

Gemi Yükseltme Modülleri Rehberi

Etkinlik duyurusuna buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

Son düzenlenen: 11 Eylül 2019
    Twilıght¯-βΣĿĿΛ-¯ bunu beğendi.
  2. ŞahFD

ŞahFD User

Güzel bir yenilik olmuş, az birşeyde olsa dengeleyeceğine inanyorum fakat, beni asıl kuşkulandıran 2 ay sonra tekrardan para karşılığı çok uber bir geminin çıkıp bunları yok edeceği,

Umarım gerçekleşmez.

3. BADBOY666

BADBOY666 User

Pusatı canlandırdığınız için teşekkürler ♥

4. {YOKA}

{YOKA} User

yenilik geldimi suan yada yarin mi gelcek ?

5. ANCESTRAL

ANCESTRAL User

paradoks adminim hitactan neden bahsedilmedi acaba :D

6. Şimdiden herkese hayırlı uğurlu olması dileğiyle emeğiniz için teşekkür ederiz :D İyi Forumlar , İyi Görevler :rolleyes:

7. Kazanılabilir bölümünde yazılan "Özelliğin eklenmesinin ardından çalışan script ile" yarın bizim hesaplara ücretsiz mi eklenecek?

2.soru hitac ne zaman olacak?

8. FANTOMARI

FANTOMARI User

bahsedilen gemiye sayipsen onun özelligini bulunduran modül script ile hesabına aktarılcak.

[​IMG] Mimesis Smite = [​IMG] DMG-MS01,
    [​IMG] Mimesis Osiris = [​IMG] DMG-MS02
    [​IMG] Mimesis Epion = [​IMG] SHD-MS01

.Paradoks. bunu beğendi.

9. Özelliğe sahipsen saliba ki gemi var o özellikler yok.

O zaman "Özelliğin eklenmesinin ardından çalışan script ile" ibareden anlamamız gerekiyor ki o tasarımlara sahipsen.

Onlar paralı o zaman başka bir yöntemle alamıyorsun.

Ayrıca *Seviye Sınırı: 16 bu ibare nedir? +16 üstü mü altı mı?

10. FANTOMARI

FANTOMARI User

"Özelliğin eklenmesinin ardından " bunla kasttedilen şey yükseltme modülleri oyuna eklenecek. test serverindeki gibi gemilerde yeni 3 modul slotu oyuna dahil olacak daha sonra tartarus ve mimesis gemileri için belirtilen tasarımlar modul olarak script ile gemiye aktarılacak.

ayrıca gemiler ucretli degil bana bu pazar zetadan smite mimemis cıkmıştı.

Ayrıca *Seviye Sınırı: 16 bu ibare nedir? +16 üstü mü altı mı?

modulun özelligi 16.seviye den sonra etkisiz olucak.

Son düzenlenen: 11 Eylül 2019
    .Paradoks. ve polatalemdar311 bunu beğendi.
  11. Bilgiler için teşekkürler :)

Sadece yakında ibareli olanları bekleyeceğiz acaba nasıl alacağız onları :D

Hitac hiç katmasalardı keşke hiç sevmiyorum kimin kime ateş ettiği belli değil birde mayın atanlar kasma donma bu durum kötü olmuş bence.

12. umut322

umut322 User

ilk başlarda %20 hasar ve 25 dp veriliyordu şimdi %10 hasar be %15 dp ye düştü geri bildirimler sonucu mu düşürüldü öyle olduysa iyi oldu çünkü sayborgtanüstün olacaktı uri ile alınan geminin sayborgtan üstün olması mantıklı olmaz zaten

13. [​IMG]
    DMG-VP01
    Hasar+%10 Hasar
    • Vengeance
    • V-Lightning
    • V-Adept
    • V-Avenger
    • V-Corsair
    • V-Revenge
    • Pusat
    150.000Yakında
    HP-VP01
    DP+%15 DP
    • Vengeance
    • V-Lightning
    • V-Adept
    • V-Avenger
    • V-Corsair
    • V-Revenge
    • Pusat
    150.000Yakında

Vega hasar ve DP modülleri %10 düşürülmüş.

Pusat'ın %20 hasar modülünün %10 a düşürülmesini bekliyordum. Hasardan eksilen %10'un darbe puanına %10 eklenmesini umuyordum ancak dp'den de %10 oranında düşüş olmuş. Pusat gemisinin darbesi az olduğu için güve ile rahatlıkla patlatılabiliyor. Bana kalırsan DP özelliği en az %35 olmalıydı

BADBOY666 bunu beğendi.
  14. Aliens

Aliens User

Merhaba; evet, geri bildirimler neticesinde düşürüldü.

15. kerimerim

kerimerim User

Aynen iyi oldu

16. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Yeni özelliğin beğeninizi kazanmasına sevindik. Emin olun oyun geliştiricileri her bir yenilik için oyundaki denglere nasıl etki ettiğin hesaplıyorlardır.

İnanın sizin kadar bende Pusat için olan bu yeni özelliği sevdim;)

Resmi duyuruda belirtildiği gibi yeni özelik yarın saat 11:30 civarında yapılacak güncelleme ile birlikte oyuna eklenecektir.

Şu an için resmi olarak bu rehber ve duyuruları paylaşmamış söylendi. Rehberden de gördüğünüz gibi yakın zamanda Hitac Saldırısı Etkinliğinin de duyurusun sizlerle paylaşacağızdır. Beklemede kalın;)

Yeni özellikleri beğenmenize çok sevindik. İyi savaşlar cesur pilot!
    @FANTOMARI üyemiz bize söylenecek pek fazla bir şey bırakmamış açıkcası :), kendisine yardımları için teşekkür ederim.
    Eğer ilgili Tartarus veya Mimesis tasarımlarından bir tanesine veya daha fazlasına sahipseniz yeni özelikle birlikte bu tasarımlar sahip oldukları istatiksel bonusları kaybedecek ve çalıştırılacak script ile birlikte her bir tasarımın istatiksel bonusuna eşdeğer modül hesabınıza aktarılacaktır.

Hitac etkinliğide ilgili rehberde gözüktüğü üzere yakın zamanda oyuna eklenecektir. Takipte kalın ;)
    Bu modüllerin avantajlarından en fazla 16 seviye oyuncular yararlanabilecek demektir.

Hep birlikte bekleyip bu modüllerin nasıl kaznaılabildiğini göreceğiz.:cool:

Hasarın düşürülmesi mantıklı bir adım olmuş, lakin DP konusunda size katılıyorum, keşke biraz dah artırılsaydı, ya da hiç değiştirilmeseydi.

İyi forumlar.

17. BADBOY666

BADBOY666 User

Bu Hasar düşmesi ve dp düşmesi hakkında bir duyuru olacak mı ? yani biz %20 bekliyorduk resmi bigpoint forumu öyle yapmışken neden böyle bir değişikliğe gidildi bilgilendirme varmı acaba modum bu durum beni cidden rahatsız etti ve üzdü.

18. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Resmi Bigpoint forumu içerisindesiniz şu an da :)

Buradaki rehberde belirtilmiş olan istatistikler geçerli olacaktır, içeriğin güncel hali bu şekilde paylaşılmıştır. Bahsetmiş olduğunuz istatistikler test sunucusu öncesinde oyun geliştiricileri tarafından hazırlanmıştı ve sunucuda test eden oyuncuların geri bildirimleri doğrultusunda da böyle bir düzenlemeye gitme kararı alınmış.

İyi forumlar.

BADBOY666 bunu beğendi.
  19. jemzdemir

jemzdemir User

Vega sınıfının hasarının azaltımasını beklemiyorduk. Düşerse pusattan düşer hp ye eklenir diye bekliyorduk ama maalesef içler acısı olmuş. Tam vegayı canlandırdılar derken cyborg tekrardan el üstünde tutulmuş :) Birde mimesisin DMG-MS02 modülünde - yönde hiç bir etki yok yanlış mı yazıldı acaba? Zaten mimesis osiris tasarımı mimesisin en iyi tasarımı olduğunu düşünüyordum üstüne böyle bir modül gelince garip oldu acaba - yazmayı mı unuttular :)

Son düzenlenen: 12 Eylül 2019
  20. umut322

umut322 User

en fazla 16 seviyeli oyuncu mu özelliklerden yararlanacak ee o zaman boşa uğraşmayalım o zaman 24 lvl 17 lvl gemiler var bunları alıp kullanamayacak mıyız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.