Duyuru Yeni Uzay Gemisi Yükseltme Modülleri

Konusu 'Resmi Duyurular' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 11 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  DO_marketing_ship-modules_201908.jpg

  Merhaba cesur pilotlar,

  Araştırma laboratuvarlarımız, gemilerinizi daha güçlü hale getirmek için tamamen yeni uzay gemisi yükseltme modüllerini geliştirdi. Savaş stiliniz için en iyi kombinasyonu belirleyin! Yeni uzay gemisi yükseltme modülleri şu anda mevcut ve gemilerinizde bu modülleri donatmak için 3 yeni ekstra yuva bulacaksınız. Özelliğinin nasıl çalıştığı hakkinda daha fazla bilgiyi Yeni Uzay Gemisi Yükseltme Modülleri S.S.S.'de bulabilirsiniz.

  12 Eylül Perşembe günü saat 11:30 civarında yeni özelliğin oyuna eklenmesinin ardından Smite/Osiris/Epion Mimesis ve Smite/Osiris/Epion Tartarus tasarımlarının mevcut avantaj ve dezavantajlarını uzay gemisi yükseltme modülleri ile değiştirmek için bir script çalıştırılacaktır.

  Dikkat: Modüllerin hesabınıza aktarılması biraz zaman alabilir. Tüm modüller tek seferde değil, tek tek hesabınıza aktarılacaktır. Bu nedenle, eğer avantaj ve dezavantajlarınız eksikse ve modüller henüz hesabınıza aktarılmadıysa, endişelenmeyin! Script bittiken sonra tüm modüller hesabınıza aktarılacaktır.

  Yeni özellik hakkındaki değerli düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.
  Yeni Uzay Gemisi Yükseltme Modülleri Özelliği Geri Bildirimleri

  İyi forumlar.

  DarkOrbit Türkiye Ekibi
   
  Son düzenlenen: 11 Eylül 2019
 2. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Merhaba cesur piltolar,
  Yukarda bahsi geçen scriptin çalışması için sunucular yapılan güncellemenin ardından belli bir süre kapalı kalmıştır. Bu nedenle kısa bir süreliğine oyuna erişilememesi durumu yaşanmıştır. Anlayışınız için teşekkürler.

  İyi forumlar.
  DarkOrbit Türkiye Ekibi