Öneri Yeni Uzaylı İmha Sayacı ve Savaş Modu!(Gif İçerikli)

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Purgatory tarafından 23 Ekim 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

İmha Sayacı ve Savaş Modu güncellemesi gelmeli mi?

 1. İmha Sayacı ve Savaş Modu güncellemesi gelmeli

  64,3%
 2. Sadece İmha Sayacı gelmeli

  14,3%
 3. Sadece Savaş Modu gelmeli

  7,1%
 4. İki güncellemede gelmemeli

  14,3%
 1. Purgatory

  Purgatory User

  Kahraman Uzay Pilotları İçin Yeni Uzaylı İmha Sayacı ve Savaş Modu!

  Şirketlerin üstünlük kurmak için birbirleri ile ve kendi içlerinde yaptıkları, uzun ve durmak bilmeyen savaşlar, bizleri galaksimizin geleceği adına daha kontrollü olmaya teşvik etti.

  Geliştirdiğimiz yeni teknolojiler ile artık bu mümkün! 3 şirketin ortak yürüttüğü arge çalışmaları ile artık savaşların ne kadar devam edeceğine cesur pilotlar kendileri karar verebilecek.
  Yorgun düşen pilotlara dinlenmeleri için gereken süre verilecek, galaksimizin gelecekte de gelişmeye devam edebilmesi adına yeni nesillerin önünü açmak ve onlara destek olmak için, şirketler

  yeni nesilleri koruyacak, zaten gelişmiş olan uzay pilotlarına, yeni nesillere karşı caydırıcı cezalar verecek.


  Uzay Pilotu İmha Sayacı;

  Çok kalabalık veya sakin bir savaşta olun farketmez, yeni imha sayacı size kendinizi savaşta daha fazla güvende hissettirecek ve ilerde alabileceğiniz cezalardan sizleri koruyacak.

  [​IMG]

  İmha edenin ekranından sayılar ile,
  • 1-2-3. imhalarda yeşil,
  • 4-5-6. imhalarda turuncu,
  • 7-8-9. imhalarda kırmızı,
  • 7. imhada 15dk, 8. imhada 20dk, 9. imhada 30dk bekleme süresi(kalkan)
  • 10. imha ve sonrasında pushing uyarısı niteliğinde, sayı, kırmızı "P" harfine dönecektir.

  [​IMG]

  İmha edilenin gözünden renkli ünlem ile,
  • 1-2-3. imhalarda yeşil,
  • 4-5-6. imhalarda turuncu,
  • 7-8-9. imhalarda kırmızı,
  • 7. imhada 15dk, 8. imhada 20dk, 9. imhada 30dk bekleme süresi(kalkanı kendisi göremez, kırmızı uyarı korunduğu anlamına gelir),
  • 10. imha ve sonrasında pushing uyarısı niteliğinde, ünlem, kırmızı"P" harfine dönecektir.
  [​IMG]

  Pilot, daha önce kendisini imha eden uzay pilotunu imha ettiyse,

  • Örnek olarak 4 defa imha edildi ve 2 defa imha ettiyse
  [​IMG]


  Uzay Pilotu Savaş Modu;

  Savaşların kısa sürdüğünü düşünüyor ve ceza sisteminden çekiniyorsan savaş modunu aç ve senin gibi düşünen pilotlarla bol lazerli mücadelelere atıl!
  Savaşmaktan yorulduysan savaş modunu kapat ve şirketinin seni korumasına izin ver.

  [​IMG]

  Kendi Savaş Modu açıkken,
  • Savaş modu kapalı olan, 16 seviye üstü düşman şirket ve savaş halindeki klana ait uzay pilotlarından, 7. imha sonrasında ödül alınamaz ve kalkan sistemi devreye girer.
  • Savaş modu kapalı olan, 16 seviye altı düşman şirket ve savaş halindeki klana ait uzay pilotlarından, 3. imha sonrasında ödül alınamaz ve 7. imha sonrasında kalkan sistemi devreye girer, artan "- şeref" cezası uygulanır.
  • Savaş modu açık olan diğer uzay pilotlarından(kendi şirketi hariç), bir sınır olmadan imha edebilir veya onlar tarafından imha edilebilir, 7. imha sonrasında ödül alınamaz ve kalkan sistemi devreye girmez. Ceza durumu yoktur. Kendi şirketinden imha etmesi durumunda ceza almaya devam edecektir.
  Kendi Savaş Modu kapalıyken,

  • Savaş modu kapalı ve açık olan, düşman şirket ve savaş halindeki klana ait uzay pilotlarından, imha etmesi ve imha edilmesi durumunda 7. imha sonrasında ödül alınamaz ve kalkan sistemi devreye girer. Kendi şirketinden imha etmesi durumunda ceza almaya devam edecektir.
  • 16 seviye altı düşman şirket ve savaş halindeki klana ait uzay pilotlarından, imha etmesi durumunda 3. imha sonrasında ödül alınamaz ve kalkan sistemi devreye girer, 7. imha sonrasında artan "- şeref" cezası uygulanır.
  Kalkan Sistemi devredeyken,

  • Kalkan sisteminin kendisini koruduğu rakip uzay pilotuna karşı saldırı başlatmak, kalkanın devre dışı kalmasına neden olacaktır.
  Şimdi jeneratörlerini çalıştır ve sadece cesur olanların savaş modunu açtığı bu mücadelede kimin daha güçlü olduğunu göster pilot!

   
  Son düzenlenen: 29 Kasım 2021
 2. BUKANN

  BUKANN User

  İmha sayacı pushingden korunmak için değil de rekabet açısından zevkli olabilir. o oyuncuyu ben kaç kere kesmişim ve o beni kaç kere kesmiş bunu görebilmek hoşuma giderdi.
  chatte atıp tutanlara güzel cevap olurdu
   
 3. YARGU

  YARGU Guest

  Merhaba,

  Bölüm kurallarına uygun konu açtığınız için teşekkür ederiz. Gerekli destekleri aldığı sürece İndeks Bölümüne eklemekten gurur duyacağız. :)

  Ellerinize sağlık güzel konulardan birisi olmuş. :)

  İyi Uçuşlar!
   
 4. Purgatory

  Purgatory User

  Teşekkür ederim. Konu uzun olduğu için ilgi görmedi sanırım. Özet geçmem gerekirse,

  Güncelleme, sayıca fazla savaşlarda, hem savaşı sayaç ile takip edebilmeyi hem de şuanki pushing sisteminde olduğu gibi 10. imha sonrasında savaşa son vermemiz gerekliliğini savaş modu ile ortadan kaldırmayı hedefliyor.
  Bu iki güncelleme ile gemilere eskisi kadar pushing yapamayacaklarını düşünüyorum.

  Konunun pushingden canı yanmış, başına gelmesinden çekinen, özgürce savaşmak isteyen arkadaşların ilgisini çekeceğine inanıyorum.
  Ricam olumlu-olumsuz, eksik-yanlış gördüğünüz yerler ve kendi düşünceleriniz ile ilgili yorumlarınızı, desteklerinizi esirgememeniz arkadaşlar.

  Bu veya buna benzer konularla merkez ekibe ihtiyaçlarımızı belirtmezsek, sadece şikayet ederek düzeltmemiz mümkün olamaz. Herkesi biraz yapıcı olmaya davet ediyorum. Oyunun gidişatını olumsuz etkileyen bir oyuncu kitlesinin olduğunu kabul ediyorsak, bizde olumlu etkileyecek işler yapmalıyız.
   
  YARGU bunu beğendi.
 5. tahir_47

  tahir_47 User

  ne kadar güzel tutucu kullanıp çatur çutur uzaktan sıkanlara yarar bi yenilik. adam kime sıktığını bilmiyo zaten şimdi slottan bakıp kesmiyim çok kesmişim diyebilir. şahsen uygun bulmuyorum bu öneriyi
   
 6. Purgatory

  Purgatory User

  Bu güncelleme tavsiyesinde kalkan sistemi bu nedenle var zaten. Rakip oyuncu harici bir yazılım kullansın veya kullanmasın amaç, savaş modu açık değilse kesim sayısının sınırlandırılması. Etkinliklerde bazı rakipler kontrolsüz kesim yapabiliyorlar. Kalabalık savaşlarda da kimi kaç kere kestiğini kontrol edemiyorsun. Cidatel özelliği ile pushing deneyenlerden bahsetmeye bile gerek yok. Birgün uyandığında, hesabına pushing banı nedeniyle giremediğini hayal et. Bu güncelleme seni tam olarak bundan koruyacak.

  Hatırlatma;

  Kendi Savaş Modu kapalıyken,
  • Savaş modu kapalı ve açık olan, düşman şirket ve savaş halindeki klana ait uzay pilotlarından, imha etmesi ve imha edilmesi durumunda 7. imha sonrasında ödül alınamaz ve kalkan sistemi devreye girer. Kendi şirketinden imha etmesi durumunda ceza almaya devam edecektir.

  Ayrıca;
  • 7. imhada 15dk, 8. imhada 20dk, 9. imhada 30dk bekleme süresi(kalkan devreye girer)
   
 7. tahir_47

  tahir_47 User

  sıkıntı yok kesileyim. tutucu kullanana karşılık bile vermyorum olduğum yerde doğup tekrar tekrar patlıyorum ki proluğundan zevk alsın diye. bu yüzden ban alacaksam alayım... eternal bugu anahtar bugu yapıp ban yemesinler patlama için ban alalım.
  pushingten rütbe kasma olayı vs hepsi geçti artık adam kestiği 1 npc ile 5ay ard arda gözünü kapatmadan pushingten kasacağı rütbeyi kasıyo zaten
   
 8. Purgatory

  Purgatory User

  Daha çok pushingten rütbe kasanlar için değilde, hedef alınan rakip oyucunun banlanmasına yönelik hareketlerden çekinenler için diyelim öyleyse. Şansen ben yıllarca emek verdiğim bir hesap için rahat bir şekilde "bu yüzden ban alacaksam alayım..." diyemem. Bu şekilde bir yere varamam. Çok iyi biliyoruzki emeğiyle oynayan oyuncu sayısı şuan azınlık. Tamamımız banlansak, harici yazılım kullananlar, buglardan faydalananların sayısı bitmez. Başka türlü çözümler bulmak durumundayız.
   
 9. YARGU

  YARGU Guest

  Merhaba,

  Konunuz İndeks Bölümüne eklenmiştir.

  Gerekli destekleri aldığı sürece raporlamaktan mutluluk duyacağız. :)

  İyi Uçuşlar!
   
  Purgatory bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş