Öneri YENİ VİP AVANTAJI

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KÖR_SÜNNETÇİ tarafından 15 May 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

olsun mu?

1. evet

oy sayısı 12
    85,7%
  2. hayır(lütfen nedenini yazınız)

oy sayısı 0
    0,0%
  3. geliştirilebilir(lütfen fikrinizi yazınız)

oy sayısı 2
    14,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ark. bnce vip avantajlarına skylabın 2 kat hızlı çalışması (2 kat hızlı üretim yapması) da eklen meli siz ne dersiniz ankete katılın ve görüşlerinizi yazın ...

saygılarımla...

2. 1aylık vip'in fiyatları yarı yarıya düşmeli bence. 11 lira çok ya. düştüğü an oyuna başlayacağım tekrardan:d

3. kardeşim 1 euro'nun 3 tl olması bigpointin suçu mu?

4. Oyunu euro hesabından devam ettirmeleri, TL cinsine dönmemesi adalet mi? 2008den beri oynanıyor oyun. 7 yıl geçmiş aradan. Steamda bile TL olarak geçiyor ona göre indirim fiyat belirleniyor:)

5. PUSAT

PUSAT User

Ben oyumu geliştirilmeli yönünden kullandım çünkü iki kat fazla olmuş.1,5 katı makül onun dışında iki kat olursa inadına herkez baskına gider.Böyle olunca DO'nun düzeni bozulur yeni gelen oyuncular 2 gün olmadan oyunu bırakır..

6. Vergisini Almanya'ya ödeyen bir şirket olarak düşünürsek bence hayır. Adam 30 euro değer biçiyor burada 30 tl yi mi satılacak?

Bigpoint'i savunmak gibi olmasın ama kimse 90 euroluk malını 270 lira yerine 90 lira yazmaz.

7. BİGPOİNT koca bir şirket. Yarı yarıya indirim yapması ona koyar mı sence?

8. Merhaba ,

Para türünün global anlamdaki değerinden kaynaklanan farklardan oluşan durumlar farklı düşünülemez. Şimdi eğer TL global anlamda değerli olsaydı burada 5 TL'ye satılan bir ürün dışarda 15 dolar yada 20 euro gibi bir fiyata satılabilirdi. Yabancı paraların TL karşısında daha yüksek değerde olmasından dolayı 5 euro'luk ürün Türkiye'de 15 TL'ye denk gelebiliyor.

İyi forumlar.

9. Bu da şirketin bizler tarafından para kazanması anlamına geliyor. Para birimlerine göre hareket etseler ya. Almanya'da verilen bir teklif, varsayıyorum 3euro, TR'de 9lira değil de 6liraya düşürseler. Her türlü kar ortaya çıkıyor zaten. Satın alımlar tavan yapabilir. Güçlü-güçsüz ayrımı da olmaz en azından. TL'nin diğer para birimlerine nazaran değersiz kalması yüzünde oyun kan kaybediyor. Bunu göz önüne almaları gerekir. Bence :)

10. kaansakal

kaansakal User

Mükemmel bir konuyu gereksiz muhabbet yaparak doldurmayalım bence oyum olumlu

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.