Duyuru yeni yaratık tümör

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ___Nemo___ tarafından 22 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

tümör yaratığı gelsinmi

Anketin kapanma tarihi 23 Eylül 2019.
  1. çok iyi

62,5%
  2. saçma

37,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ___Nemo___

___Nemo___ User

öncellikle türkiyeyi yasa boğan neslican kardeşimiz için bir çalışma yapmak istiyorum kanseri 3kez yenen 4.kez hayatını kaybetmış kansserden bacağını kaybeden bu çok üzücü bir dünyadan iyi insan gitmiştir belki dediklerim saçma gelebilir darkobit adminleri kurucusuna diyom sizin yakınınız böyle kaybetse ne yaşarsınız bende neslicanı unutmamak için darkorbitde tümör yaratık çıkarmak istiyorum inşallah desteklersiniz bence bu yaratık çıkması lazım diyorum ...

tümör yaratığı x6 x7 haritalarında bulunacak bu yaratığın şu özelliğe sahip

500.000 darbe puanı
    500.000 kalkan
    verdiği hasar 8.000.4000. arasıdır
    her 25 saniyede tümör yaratığı besliyor mesela yaratığı kesemediyseniz 25 saniyede tekrar doğuyor

verecegi ödüller
    tecrube puanı 61.250
    502.000kredi
    ortalama 138 uridium
    şeref 290

promerum 36
    duranium 180
    promedtid 180

desteğinizi bekliyorum

saçma diyenlerin yorumunu yazsınlar lütfen çiddi kişiler oy versin lay loma gelmesin bir iyi insan gitti çünkü onu anısına hatırlamak için onu unutmamak için

artemis admin darkorbit moderötörlerin darkorbit takım lideri adminleride yorum yazsınlar

2. Viraaa

Viraaa User

kardes yanlis anlamada sana ilkokulda nokta virgul felan hicbisey ogretmedilermi.yazdigini sen bi okusana :)

3. Perseus.

Perseus. Guest

Merhaba,

Konunuzu Güncelleme ve Fikir Havuzu kurallarına uygun bir şekilde anket düzenleyerek yeniden açınız. Ayrıca bir öneride bulunurken kelimelerimizi önemle seçmeye dikkat edelim lütfen.
    Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.