Öneri Yeni Yaratık Türü Keşif Edildi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun mu

1. evet

86,8%
  2. hayır

13,2%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. beyler oyuna böyle bir şey gelmeli Bu forumdan işe yarayacak konular çıkmalı destek verin beyler

BlackGhost™ bunu beğendi.
  2. güzel konu Emeğine Sağlık Kardeşim . Aslında İyi olur Böyle bi Harita Olsa . Bence Yeni Değişik Haritalar Gelmeli .

3. Haritalar Çoğalsın Demek İstedim ;) Anlamadın Kardeşim Cümleyi . ! Daha Fazla Harita

4. Takım lideri Pilot şakir: ama efendim nerden baksanız radarda 50 hayır... 75... 250 tane hedef var aman tanrım !?

Öncelikle şurdaki tanrım kelimesini düzelt kardeşim Allah'ımızın 99 isminin arasında tanrı diye bir ismi bulunmuyor biri sana isminle değilde başka bi isimle hitap ederse hoşuna gitmez dimi aynı şekilde Allah'ımızında hoşuna gitmiyordur.

Şunları düzeltsen bence daha iyi olur yaratıkların hızları 400 den aşşağı değil hele Battle Master'in 450 bu hız yüksek full hızlı golinin beslemesiz 450 oluyor adamda full hız yoksa bu canavar kaçıp gidecek canavarların hızları 400'ü geçmezse daha iyi olacağını düşünüyorum.

Yazının hepsini okumadım ama daha düzeltilcek şeyler illaki vardır ama yinede düşünerek iyi yazmışsın.

5. Yaratıkların hızı Düzeltilmiştir.

İyi forumlar...

6. ALAYINA123

ALAYINA123 User

yaratıkları 3d yapmaya calişirsan daha iyi olabilir

7. _DODGE_

_DODGE_ User

Görüntüler sadece sunum icin sonradan değişebilir fakat bende 3 d yeteneği olmadıgı icin :)

8. KARANLIK

KARANLIK User

Arkadaşlar kelimelerimize dikkat edelim lütfen ! İyi forumlar.

9. Aslında bu harita grup haritası olarakta yapılabilir öyle değilmi?

10. _DODGE_

_DODGE_ User

Yapılabilir

11. bence güzel olur yani :D

12. _DODGE_

_DODGE_ User

Arkadaşlar yeni fikriniz varsa söyleyin konuya dahil edelim

13. KARANLIK

KARANLIK User

Bana kalırsa grafikler fikirleri olumsuz yöne çekiyor olabilir.O yönde bilmem yeteneğiniz varsa gerçekten iyi olur :)

●MΔŇÌ√ΣŁД● bunu beğendi.
  14. _DODGE_

_DODGE_ User

Maalesef o yok işte grafik tasarlamada o kadar usta değilim keşke Adobe Photoshop olsa
    Hem daha kolay hem daha iyi...

15. _DODGE_

_DODGE_ User

Güncelll

16. up

17. Korsan haritası çıktığında millet oradan ayrılmıyordu şimdi bu çıkınca bakalım ne olacak.
    İyi fikir ama geliştirilmeli ben geliştirip düzelteceğine inanıyorum +1
    Ama şu seproit yüzünden kavga çıkar onu söyleyeyim herkes birbirine sıkar onun içinde birşey yapmak lazım ya uri ile satılmayacak ya da korumalı bölge olacak.

18. kardeş seproit baya abartı olmuş adamların kalkanı 1m yi geçiyo şimdi 2 m yi geçer kesemeyiz. biraz düşürülmeli bence etkisi

19. Ayarlama yapacam...

20. Ya uriyle satılmasın millet durduk yere petiyle toplattırır ve uri kasar.Mem kalkan uçar milletin.

Son düzenlenen: 11 May 2014
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.