Öneri Yeni Yeni Yeni

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .=¯ßΛИΛßЦĿΛSMΛ¯=. tarafından 23 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce de yeni haritalar eklenmeli mi?

Anketin kapanma tarihi 27 Nisan 2016.
  1. Eklenmeli, katılıyorum.

88,2%
  2. Eklenmemeli, katılmıyorum.

11,8%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bence oyuna yeni haritalar getirilmeli. Kaç senedir aynı yerlerde dolaşıp duruyoruz. Bi el atın yaw...

2. Aliens

Aliens User

Düşünceniz güzel. Lakin yanlış yerde. Güncelleme ve Fikir havuzuna açmanız gerekiyordu. Ayrıca konu açmadan evvel benzer konu olup olmadığını araştırmanızı tavsiye ederim. Ayrı tip konular açmak kural ihlali oluyor çünkü. Örnek verecek olursam: X9 Haritası diye bir konu vardı. Oradan desteğinizi sürdürür iseniz daha faydalı olur.

3. Güncelleme ve Fikir Havuzu kısmına açsaydın konunu daha iyi olurdu. Ayrıca gelmesini istediğin haritanın özelliklerini de belirtirsen yoğun ilgi görülürse FM SM gibi MOD'lar konuyu gerekli yerlere iletir.

Konu yetkili tarafından taşınacağını düşünüyorum.

Oyum +1

4. Merhaba ,

İlk olarak konu açarken doğru bölüme açmaya dikkat ediniz.

Konuya gelirsek daha önceden benzer konular açılmıştı diye hatırlıyorum. Güncelleme ve Fikir Havuzu bölümünde arayabilirsiniz.

Konu uygun bölüme taşınmıştır.

İyi forumlar.

5. 20082014

20082014 User

yeni harita gelse iyi olurda :D kim oynayacak yeni haritlarda oyuncumu kaldi kardes D tr1 bos cekio hangi servdesin sen

6. WolfWar

WolfWar User

Güzel fikir değişiklik katar oyuna +1

7. SHERiFF***

SHERiFF*** User

Güzel fikir ama mevcut haritalarda bile farklı bir haritaya gitmeden oynayan o kadar çok oyuncu var ki. Mesela 4-5 haritası, 5-1,5-2 haritaları. Bunlar sürekli boş, yada sadece geçiş yaparken kullanılıyorlar.
    Bence bu az kullanılan haritalara eklenecek yeni yaratıklarla cazip hale getirilmeleri daha iyi olur.

8. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Güncelleme ve Fikir Havuzu bölümünün aşağıdaki kuralına göre konunuz kilitlenip arşive taşınmıştır.

Bölüm kurallarına buradan ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.