Yeni Yılda DarkOrbit

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve SPRINGFIGHTER-GE1 tarafından 31 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba Arkadaşlar.
    Biliyorum çoğu insan Dark Orbit oynamaktan vazgeçti veya vazgeçmek üzere oyun içerisinde yapılan yenilikler pek hoş karşılanmasa da ufak bir kesim olumlu karşılamaktadır. Acaba Dark Orbit'in 2021 yılı için güzel planları var mı ? Oyuncu kazanmayı ve oyunun asıl amacı olan savaşmak (PvP) geri kazandırabilecek mi merak ediyorum ya da kabullendiği gibi PvE devam mı edecek merak konusu.
    Söz konusu Dark Orbit olunca ve uzun bir süre oynayınca oyunun kapanmasından ve tamamen BUG/HİLE gibi kullanıcıların eline geçmesinden endişe duyuyorum. YouTube kanalımda video çekmeyi bile bıraktım artık oyunu oynayan ve çarkı çeviren sınırlı sayıda kullanıcı kaldı. Oyun hakkında yapılan yorumlara ne denli kulak veriliyor bilmiyorum ama Bigpoint umarım Dark Orbit için iyi şeyler planlıyordur.

YT kanalımı gözden geçirebilirsiniz burada yazılanlar umursanmaz belki ama YT de konuşulanlar dikkate alınabilir.
    YT : Link Paylaşımı Yasaktır
    saygılarr.......

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Aralık 2020
  2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz konuşmacı köşesine taşınmıştır. Bulunan bölümde oyuncuların görüşünü alabilirsiniz.

İyi Forumlar.

3. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Açıkçası bu saatten sonra PvP olayı pek canlanmaz diye düşünüyorum. Çünkü Global PvE server açtılar.

Ayrıca oyunun toparlaması için köklü değişiklikler yapmaları lazım ama bunları yapacak bir vizyonları yok maalesef. Düşündükleri oyunu daha ne kadar yaşatarak para kazanmaya devam edebiliriz şeklinde olduğu için fazla umutlanmamak lazım. :) Daha çok şey yazılabilir ama boşa gideceği için gerek görmüyorum. :D :D

zalim bunu beğendi.
  4. Zan-zun

Zan-zun User

bu oyun kalirsa inan bak 2025 de ayni olur degisen birsey olmayacak olan para olur :DDDDDDDDDD