Yeni Yol Görevi

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve [™_SALA√¯AT•GETİR_™] tarafından 28 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. [​IMG]

Uber kristallon olsaydı daha kolay olurdu. Görevlerin kimi çok kolay kimide bunun gibi uğraştırıyor.

Saldırı-Hattı bunu beğendi.
  2. bekçi27

bekçi27 User

allah yardım etsin kurmay kaçıncı görev o ben daha 5 deyim korkmaya başlamadım :D

3. Besyokar

Besyokar User

1000 battleray görevine geldiğinizde burda olun :D

4. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

Uğraştırıcı görevlerden uzak durmak için ara sıra kafa dağıtmak için kapı yapıyorum yada invoke kesiyorum görevler insanı bıktırıyor.

yılmazcan47 bunu beğendi.
  5. Bin bate'de kolay değil ama en azından başka oyuncular ile yapma şansım var. Uber devolarium da öyle değil. Başkası vuruyor ise daha az hasar veriyorsun ve buda daha fazla uber devolarium kesmen gerektiği anlamına geliyor. Ayrıca koca 4.5 haritasında bazen uber devolarium bulmak hiç kolay olmuyor. Bate yaratık mini mapta gözüktüğü gibi grup ile daha seri yapılabilir.

6. 400 geçik uber kesmen lazım

7. [​IMG]

Bitti sonunda bugün 340 milyon hasar verdim

yılmazcan47 bunu beğendi.
  8. bu gorevleri gordukce 100luklerden soguyorum .. hala 14 görevdeyim

9. Bu görevler iyi uri veriyor mu ? Yoksa rütbe amaçlı mı yapılıyor ? Rütbede gözüm yok ama uridium ödülü iyiyse yapmayı düşünebilirim .

10. ateistkeci

ateistkeci User

Görev başı 3000 Uridium veriyordu sanırım

11. oren_72

oren_72 User

rutbe veya s3viye icin