Öneri Yeni Zenginleştirme Sistemi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve *-_GESTAPO_-* tarafından 6 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Lazerler 2 farklı maden ile zenginleştirilebilsin mi?

1. Evet harika olur.

2. Hayır gerek yok.

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
  1. Öncelikle hepinize 'merhaba' diyerek konuma başlamak istiyorum. Bildiğiniz üzere oyunda Seprom çok kıymetli bir madendir, bu nedenle kullanırken çok hassas davranılması gerektiğini düşünmekteyim. Fakat zar zor biriktirdiğimiz bu sepromu çoğunlukla npc keserken heba etmekteyiz. Benim önerim ise zenginleştirme bölümünde lazerlerin 2 farklı maden ile zenginleştirilmesine olanak tanınmasıdır.

Resimde açıkça görüldüğü üzere hem Promerium ile hem de Seprom ile besleme yapılabilmelidir. Bu sayede npc keserken Promerium beslemesi aktif edilebileceği gibi savaş durumunda ise Seprom beslemesi aktif edilebilmektedir. Böylece Seprom sıkıntısı çeken büyük bir oyuncu grubunun problemleri ortadan kalkmış olur.

Bildiğiniz üzere yıllardır forumu takip etmekteyim, buna benzer konular açılmıştı fakat ya destek verilmedi ya da konu güzel bir şekilde açıklanmadığı için arşive taşındı. Umarım bu konu sizlerden yeterli desteği görür ve uzun süre Güncelleme ve Fikir Havuzu bölümünün en üst kısımlarında durur. Herkese iyi forumlar, iyi oyunlar...

_-Thanatos-_ ve nonono20 bunu beğendi.
  2. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız.

İyi forumlar.

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  3. nonono20

nonono20 User

Destekliyorum +

*-_GESTAPO_-* bunu beğendi.
  4. .üYe.

.üYe. User

Olursa gayet güzel olur tabi. Fakat yeni gelen Black Light görevlerindeki mecburi promerium güncellemesi kasıtlı olarak getirilmiş bence. Seprom bugundan faydalananların yeni Prometheus lazerini kazanmak için sepromlarını feda etmeleri gerekliliği getirilmiş. Yanlış anlaşılmasın kendi hakkıyla bir sürü seprom biriktiren arkadaşlar da var sözüm onlara değil tabi fakat tahminimce buna yönelik getirilmiş bir görev. Eğer düşündüğüm gibiyse bu güzelim fikri malesef gerçekleştirmeyeceklerdir. En azından uzun bir süre.

Ayrıca sadece lazerlerin değil de resimde göründüğü gibi roket, ve jeneratörler de bu şekilde iki madenle zenginleştirilebilmeli.

5. aylardır sıkmayıpda birktirdiğim sepromu do sayesinde sıfırlamak zorunda kaldım ben yoksa çok geride kalıyordum diğer oyunculardan.
    Şimdi de seprom sıkıntısı çekiyorum bence de gelsin böyle bir yenilik +1

6. bence sadece 1 tane madenle güçlendirilebilmeli ve bu güçlendirmeleri açıp kapayabilmeliyiz diğer türlü oyunu aşırı kolaylaştırmış olurlar mesela sadece sepromla güçlendirdiysek seprom güçlendirmesini açıp kapamalıyız yani bitene kadar orada kalacağını yerine başka bir şey koyamayacağımızı bilmeliyiz ki beslemeleri buna göre yapalım.

7. Dediğiniz gibi yalnızca aç kapa özelliği ile bile revize edilebilir bu çalışma,o bile oyuncuların hoşuna gidecektir.

Sayfayı Paylaş