Yeniden Bağlan Hatası

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ___*ENES*___ tarafından 15 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. yav ne güzel gelmiştim 100. dalgaya kadar bu saçma sapan hata geldi ve patladım biliyorum burdaki çoğu kişinin başına bu geldi ama artık bu sorun ne zaman çözülecek tam diyoruz güzel bir etkinlik geldi sonra etkinliğin tadını çıkaramadan mahf oluyor

2. Ben de tam kapıya atlıyordum bağlantı koptu çıktım oyundan :rolleyes:

3. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Teknik Ekibimiz oyundaki lag problemi üzerinde çalışmalarına devam etmektedir. Tekrardan böyle bir sorun ile karşılaştığınızda lütfen Buradaki konudan yararlanarak HAR dosyalarınızı Support ekibimize gönderiniz, böylelikle Teknik Ekibimizin problemi çözmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Ayrıca ülke genelinde yoğunluktan dolayı internette bazen dalgalanmalar olduğunuda belirtmem gerekiyor.

Konu ile ilgili bir gelişme olduğunda forum üzerinden duyurusunu yapacağız.

İyi forumlar.

4. Tamam adminim ne yapalim başa gelen cekilir :) sizlere de tesekkur ediyorum konu kilitlenebilir

5. Krios

Krios Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.