Yeniden Bağlan Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -SiyoCan- tarafından 7 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Kerizlik Bizde, Her Gün Yeni bi Sorun Olur Yinede Oynamaya Devam Ederiz.. Birde Hep TR lerde Oluyor Bu Tarz Şeyler Nedense :mad:

2. xeccex

xeccex User

bize telafi vs değil stabil sorunsuz çalışan oyun lazım...

3. cd1322

cd1322 User

Demek ki herkeste aynı sorun şuan mevcut neden ,nasıl meydana geliyor bilinmez ama her daim olan olağan şeyler oldu sanırım. Sürekli hata hata hata.

4. Topluca bırakıp, oynanılabilen bir oyuna geçmemiz orada buluşmamız yok mu?

Falcon8080 bunu beğendi.
  5. ____S.K.Y

____S.K.Y User

acilmiyor oyun baglanti koptu diyo kimse ilgilenmiyor galiba saatlerce bu sekilde

6. Elinizdeki Serverleri hallettiniz de Yeni Dünya Serveri açıyorsunuz. Valla helal olsun. Tüm kuşları tuttunuz, bir leylek kalmış idi.

Falcon8080 bunu beğendi.
  7. Darkorbit geçen ay piyasaya çıkan bi oyun değil benim bildiğim 12 senedir pazarda. İnsanlar bu kadar basit ve oynun genelini etkileyen sorunlardan bıkmış halde. Önceden şikayet ediliyor muydu bilmiyorum ama o zamanlarda bu hatalar varsa ve normal karşılanıyorsa ne diyebilirim ki :D

8. FD-GOD[Tk]

FD-GOD[Tk] User

Bir oyun şirketi ne için kurulur para kazanmak için ama para kazanıyorsan da karşılığını vermek zorundasın ... 1 aylık vip her hafta indirim harcanan emek uridium ... Hizmet ? Sıfır doğru düzgün bir açıklama bile yok

9. Arkadaşlar merak etmeyin rütbeleri açarken arkadaşın işi çıkmış ve mmoyu açıp çıkış yapmış sonrada unutmuş :D Umarım şimdide sunucu ile ilgilenen arkadaşta aynı hatayı yapmaz :///(((( Çıvdırıyorum ya

Falcon8080 bunu beğendi.
  10. cd1322

cd1322 User

hayatı kaymış oyunun haftalardır rapor edildi en kısa sürede çözülecek laflarını sürekli duyduk ama çözüm yerine daha fazla hata oluşmaya başladı.

11. Oyunda emeğimiz var. Hiç değilse buna saygı duyup bir açıklamayı da çok görmeyin.

12. KOCHİRO

KOCHİRO User

5 sene önce böyle sorunlar hiç yoktu nedir bu çektiğimiz

13. PPuuffyy

PPuuffyy User

Öncelikle herkese sağlıklı günler
    Yaklaşık 4 gün önce X2 katlayıcı almıştım.Kusura bakmayın ama ben oyuna giremeyeceksem ne diye aldım bu katlayıcıyı.2 gündür süregelen bağlantı sorunları yüzünden toplasan 2 saat kutu toplayamadım.Kendimi keriz gibi hissediyorum resmen ya.REZALET

14. N/A

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Aralık 2020