Destek Yeniden başladım

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve cengizcc tarafından 20 Nisan 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. cengizcc

cengizcc User

Merhaba,
    Uzun bir aradan sonra kuresel serverinde tekrar başladım.herhangi bir kod varmıdır kullanabilceğim

2. terraform

terraform User

Bence başlama. Trenlerle, n-a programlarla karışlaşacaksın. Bugcular da dahil olucak. Sen emek verip uber kristallon kesiceksin birisi bot kullanıp seni geçicek.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Nisan 2022
  3. UCB

UCB User

senin yerinde olsam başlamam hile dolu oyun

ℓαηeт bunu beğendi.
  4. Amiral34

Amiral34 Guest

Merhaba,

Mevcut kod yok.

Saygılarımla,

Amiral34.

5. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Küresel server'ın normal server'lardan pek farklı yanı yok. Yani bug , illegal program vb şeyler ordada bolca mevcut. :) Tek farkı işte belli durumlarda PvP koruması var ve bazı durumlarda kalkıyor. Geri kalan şeyler aynı devam. :)

6. Mineral

Mineral User

Sayın Admin Kod düzenleyin.îcinde 2 yıl vip 2 yıl indirim paketi 1 yıl 2 ay 3 günde karalayıcı paketi olsun yanında da 3 -5 milyoncuk Uridyum.

7. cengizcc

cengizcc User

Yazılanlardan sonra vazgeçtim :)

8. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

TP-ŞF de eklenirse tadından yenmez. :D Kupa ödülü gibi maşallah. :D

9. Mineral

Mineral User

Sayın admin ben sizden istiyorum siz benden. Ben mi Tepe Adminim sanki:)))Tamam bana vermeyin kod benim yerime 110 milyoncuk üyeye verin kodlari:)))

10. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Verilir verilir de benden sonra kullanılır mı bilemiyorum. :D