Yeniden Başlama

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve RyoKiritani tarafından 11 Şubat 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. çocukluğumun en güzel yıllarında darkorbit ile geçirdiğim vakitleri öyle özledim ki döneyim dedim ama bir çok şey değişmiş ve unutmuşum şuan başlamak için en iyi gemi hangisidir

2. Çok kilişe bir cevap vereyim en iyi modül hangi geminde varsa o en iyi gemidir :D

Oyunda malesef modül sistemi var artık en iyi diye bir şey yok...Ama plus gemileri oldukça güçlü savaş odaklı düşünüyorsan goliath plus, kasilma odaklı düşünüyorsan solace plus veya solaris plus alabilirsin,

Onun haricinde kolay kolay patlamak istemiyorum tank olmak istiyorum diyorsanda citadel plus kullanabilirsin

Diğer gemilerden örnek vermedim, artık onların pek bir işlevi kalmadı

3. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selamlar,

Öncelikle hoş geldin. :)
    Yeni Başlayanlar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.
    Orada güncel konuları okuyarak bir çok bilgiyi elde edebilirsiniz.

İyi forumlar.

4. hoppa15

hoppa15 User

solace gemisi uzuuun süre idare eder. her yerde iş yapar.

5. joetly

joetly User

benim önceliğim de solace gemisi ile başlaman yönünde ancak vuruş gücün çok zayıf kalacağını düşünüyorsan venom'a odaklan.

naçizane birkaç tavsiyede bulunayım.

1. günlük görevleri kesinlikle atlama. günlük görevler çok güzel getiri sağlayacak sana. (gg için enerji, günlük dosyası, yeşil ganimet anahtarı ve ortalama 8.000 uri)
    2. zeta kapısını o kadar çok yapman gerekecek ki sıkılmadan sadece zeta kapısına odaklan. başka kapı yapma bile diyebilirim. canın çok sıkılırsa ve 17 level olursan BL haritasında rinusk kas.
    3. zeta kapısından vazgeçme.
    4. biliyorum çok sıkılacaksın ancak zeta kapısını yapmaya devam et.
    5. aylık etkinliklerde (çoğu etkinlik için konuşacağım. misal önümüzde ölümsüz birlik var muhtemelen. curcibitor ve boss curcibitor patlat sürekli uri ve GG için ekstra enerji toplayacaksın bol bol. eğer 200.000 uri biriktirebilirsen ve etkinlikte oldukça fazla görev tamamlayabildiysen savaş bileti al 625 ekstra enerjiye çevireceksin 200k uriyi ancak modül falan da alırsın duruma göre. ama dediğim gibi etkinlik başlar başlamaz savaş bileti alma, etkinliğin bitmesine yakın tamamladığın görevlere göre al ya da alma

6. hoppa15

hoppa15 User

estetik görünsün ve cok hasarım olsun diyorsan goliath plus
    cok hasarım olsun, ucayım kacayım en hızlı ben olayım dersen pusat plus
    hiçbir zaman dp sıkıntım olmasın rahatca kasılayım dersen solace plus
    patlamaya tahammülüm yok dersen citadel plus/spectrum plus
    plusa daha cok var dersen solace

Dontforgetme bunu beğendi.