Öneri Yeniden başlamak ve profesyonel oyun

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve hőváŕdálı4ƻ tarafından 6 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar,şimdi oyuna 8 ay aradan sonra tekrar döndüm şimdi sıfırdan başlıycam ve hedeflerim büyük ve ikramiye turnuvalarında derece yapmak hatta mümkünse 1. olmak isterim tabi hepsi zor hedefler ama mutlaka ulaşırız bir gün :) globalavrupa serverindeyim zor olmasını özellikle istiyorum ve maddi açıdan çok sorun olmaz ve bildiğiniz lütfen en ufak bilgiyi aktarırsanız sevinirim :) iyi akşamlar

2. şöyle bir bilgi vereyim uzun zamandır o turnuva yapılmıyor :D

ÐΛЯKη£S bunu beğendi.
  3. Haftanın hangi gunlerinde ne kadar zaman ayırıyorsun darkorbite ona gore bi liste yapacagımda.

4. Haftasonları 6 saat bu süre artadabilir haftaici sıkı tempo okul 1 saat ayirabilirim ve turnuvanın kalktığını bilmiyordum:),

5. TheTardis

TheTardis User

İkramiye savaşı ( JPA ) geri gelmeyecek mi ?

6. Jpa kalkmadıda restore ediliyor diyebiliriz 5-6 aydır yok.
    Hafta ici gunde 1 saat dedin kasabildigin kadar kas 5 kastın diyelim.
    Hafta ici 5 gun gunde 5k 25 k uri hafta ici
    Hafta sonu 6 saat dedin
    Katiayıcı cekip haftasonu kutu topla saat'de 9 k toplasan 54k eder duz 55 k de sen 250-300 arasıda gg haftasonu iki gun 110 k uri 500-600 arası kazancın olur
    Haftalık kazancın 135k 600 gg
    1 ayda 550 k uri de ve 2500 gg diyelim

Hesab benden ekipmanını yazmadıgın icin sunu al bunu al diyemeyecegim
    Dedigim gibi kasılırsan yukarıda belirttigimi rahatlıkla kazanırsın.

7. NanoGamer

NanoGamer User

actıgım bir konu vardı Yeni Başlayanlar için taktik bu taktiklerden birini kullanabilirsin. tabi en ilk baslıyanlar için :D

8. Dostm katlayıcı çektim 4-1 de saatte 2-3 k anca kasabiliyorum baya seri toplamama rağmen :) uridium çıkma olasıklarımı düştü başka birşeymi var anlayamadım keşke çekmeseydim dedim kendi kendime 50 kutudan 2 sinden uri çıkıyor o da 60 60 bu katlayıcı benim sadece kredi kasmama yarıyor sanırım :D ya benim oyunumda bir sorun var ya da dünyanın en şanssız adamıyım :)

Arkadaşın konusunun altına kendi sorunumu yazmak istemezdim ama katlayıcı yorumunu görünce yazayım dedim

9. Ben 10k dan fazla kasabiliyorumdum ama eski hesabımda:confused:
    Saat 2-3 k da baya azmıs onun yerine 20 tallon kesseniz aynı hesap + olarakda fazlasıda var.
    Arge dagıtın, pete protokol alın.

10. Haberim var başına gelenlerden geçmiş olsun :) pette 2 tane radar protokolü 3 var kaç tane radar protokolü alayım ? aklımda uridium kasıp burgu diroit düzeni almak vardı lazer hasarını arttırıp kasılmak için . Ne yapmalıyım sence protokollerimi fullıyım yoksa uçuş düzenimi ..

11. Sagolasın
    Radar degil kurtarma protokolu lazım.

12. 1 kurtarma protokolü %3 ekstra veriyor 100 uridium üzerinden hesaplarsak % oranına göre mi sayı olarak mı veriyor ekstrayı mesela 1 protokolden 103 mü geliyor 113 mü vs . bunuda cevaplarsan başka sorum yok :) teşekkür ederim
    Konusunu kirlettiğim arkadaştanda özür diliyorum iyi forumlar

13. Kardesim bastan basliycam :) elimdeki hesapta 4 lf3 var 3 bo2 iste uzun aradan sonra dondum yani bütçe ayirabilirim biraz ilerlemek icin su golinin 35 tl lik paketi var onu alabalirim neler düşünürsün yani o kutu toplama işinde 5 k diyorsun ya imkansız değil mi

14. Dostum dün saatte 8-10 k kasarken bugün 3 k yı geçtiğini göremedim sabahtan beri kutu topluyorum her saat başı zaman tuttum hiç bir saatte 3k yı geçemedim sanırım bu kutu toplamada soğuma süresi diye bir şey var yani benim düşüncem bu . Dün baya topladım hiç böyle değildi şimdi dediğim gibi 50-60 tane kutudan çıkarsa 1 tanesinden cıkıyor uridium o da çıkarsa hani deli oldum . Bu günümü heba ettim 60-70 k uridium kasarım diye aklımda birşeyler vardı onları yapıcaktım nerdee boşunaymış bildiğin 25-30 k uriyi zor gördüm toplamda değmedi yani birde katlayıcıyla kasmış hali bu ... bilmiyorum bende mi şu oto mousa bırakanlar gibi bıraksam diye düşünmedim değil .

Son düzenlenen: 8 Aralık 2015
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.