Yeniden Hedefleme P.E.T. Modülü - G-RT1

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve ●G€®iℓiM-Ħªтт!● tarafından 13 Şubat 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Konuda belirttim pet modülü 1 sene önce bir etkinlikte çıkmıştı oyunda %80 hiç bir gemide olmayan pet modülü işlevi ise gemiden bağımsız düşman petleri kesiyor ve günümüzde oldukça işlevsem görünüyor bu konu ile ilgili yeniden gelmesi için yapılabilecek birşey varmıdır ? hatırlatma için etkinlik linki : https://board-tr.darkorbit.com/threads/plutus-deneyleri-etkinligi-s-s-s.143093/

..blade..53 ve black_seytan bunu beğendi.
  2. şahsen gelmeli çok işimize yarar

3. Merhaba,

Yeniden gelmesini istediğiniz etkinlik için güncelleme ve fikir havuzu içerisinde ilgili konu ile alakalı başka konu var mı diye güncelleme ve fikir havuzu indeks e bir göz atın varsa o konuya destek olabilir veya kendi konunuzu açıp orada da ek olarak oy toplayabilirsiniz.

İyi Forumlar dilerim.

4. oben

oben User

bu oyun neden ayakta duruyor daha iyi anlıyorum ve biteceğinide hiç sanmıyorum.hiçbirşey yapmayıp böyle abidik gubidik malzemeleri bile çıarıp satsalar ayakta dururlar alıcısı hazır bence..
    evet evet etkinliği hatırladım alan arkadaşımda vardı ettiği k...rler sanırım osmaniyeden amerikaya köprü olur çok gerekli ve elzem bir ekipman kesinlikle çıkmalı gelmesini bekleyen milyonlarce oyuncu var olduğuna eminim.

5. agatusa megamayın çıkcağına bu çıksın

6. titans___

titans___ User

şu pet benzinine indirim gelsin bu etkinlikler 12 den sonra son bende akşam 12 den sonra gelmem sayesine iş yüzüne çoğu etkinlikden fayda görmedim daha doğrusu 10:30 civarı gelirdim de kimseden fırsat bulup bitiremediğim çok ekipmanı alamamışımdır habire bir şey çıkartyorlar koş onu bunu yap günlük grvlerde kesilmeden yapman lazım olanlar da var napcan 3 kişiye denk gelince onları da alamassın da oyunun amacı para kazanmak da yeni başlıyan oyuncu parası varsa veya botsa gelişir işin acı ama gerçeği bu .