Geri bildirim Yenilenmiş Plus Gemileri Geri Bildirimleri

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve kaptan34 tarafından 24 Kasım 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. kaptan34

  kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

  Merhaba сesur pilotlar,

  Yeni içerik güncellemesi hakkında olumlu/olumsuz görüşlerinizi Forum Kuralları çerçevesinde bu konu altında yazabilirsiniz.

  Detaylı etkinlik rehberine buradan ulaşabilirsiniz.

  İyi forumlar.
   
 2. kaptan34

  kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

  Merhaba arkadaşlar, öncelikle sizlerden;
  bu gemiler hakkında iyi ve kötü görüşlerinizi, yeni gemilerin nasıl olabileceği eklenmesi gerekenler şeklide önerilerinizi bekliyorum.

  İyi Forumlar Dilerim.
   
 3. dejavua

  dejavua User

  Petin buffı gitmiş gemiyi almanın bence çok bir espirisi kalmadı citadel plus veya yeni gelecek plus gemileri daha iyi olacak bence.
   
 4. Gemiler hakkında sahici bir görüş belirtebilecek durumda değiliz çünkü çoğu arkdadaş gemileri deneyemedi.Salt sözel bilgiden gerçekçi bir yorum duymak zor,gemileri canlı canlı oynayabilelim ki neymiş ne değilmiş anlayabilelim.Yakın zamanda Test serveri en azından 4-5 gün açılsın ki gemilerin hepsini güzelce deneyebilelim.Ayrıca pet buff ı gerçekten gittiyse orcus yine meta olmaya devam eder goli plus ın bir anlamı kalmaz.
   
 5. İyi güzel hoş ama oyunda ne bir test sunucusu oldu neden bu gemiyi denemek için 4-7 gün bize erişim sunulmadı. Biz nasıl bu konuda geri bildirimde bulunacağız?

  BP'nin şu politikalarını artık değiştirmesi gerekiyor, hala öğretemedik. Diyoruz ki güncelleme yapacağınız zaman yenilikler için test sunucularının süresini uzatın. Test edebileceğimiz ortamı arttırın, size geri bildirimler fazla olsun tutarlı bilgiler gelsin.

  Fakat bunu yapmıyorsunuz ve oyun bozulmaya devam ediyor. Bug bulup raporlayan insanları bile saimon denen şahıs bannlıyor. Bu nasıl bir zihniyettir anlamıyorum.

  Bu sitemim geneldir. 7-10 senedir şu forumda bağırıyorum bir Allahın kuluda bu adam niye böyle konuşuyor diye düşünmüyor. Feedback yapın diyorsunuzda deneme şansımız olmayan bir şeyin feedbackını nasıl vermemi bekliyorsunuz?
   
  Son düzenlenen: 26 Kasım 2021
  BUKANN bunu beğendi.
 6. goliath plus ve citadel plus hali hazırda modullerle birlikte kullanılabilecek alan oyuncular tarafından...

  ama liberator plus için hiçbir modul yok ve gemi bu haliyle bile çok güçsüz.hızı zayıf kaçsan kaçamaz..lazerleri zayıf pvp ve pve de zayıf kalacak..dp si çok düşük..kalkanı da yetersiz...sadece dp doldurma yeteneği için alınmaz bu gemi...keşke bir kaç yetenek daha ekleseydiniz...oyunda kullanılmayan yeni bir tip gemi görmek güzel olacaktı.

  ama maalesef hiç bir oyuncu bu gemiyi tercih etmeyecek.belki modül çıkarsa o da belki..
   
 7. boş iş 20 lazer yuvası olsada boş.en fazla hasar: 4 modül yauvasunda: 5+5+5+23=%38 dmg.oda modülleri düşürürsen.bu modülleri düşürmek kolaymı.yinede bir orcusun toplam dmg sine erişemiyo.52 dmg si olan varmış orcusta çarşaf şarşaf reklam yaptılar
   
 8. kaptan34

  kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

  Henüz plus gemilerine özel modüller çıkmadı.. Asıl farkı onlar oluşturacaktır.
  Çok ilginç modüller var aslında oluş gemilerine fazla avantaj sağlayacaktır. İlerleyen zamanlarda bunun etkilerini göreceğimizi düşünmüyorum.
   
  Dontforgetme bunu beğendi.
 9. birazdan golitah plusu alicam 3 tane modulu var denim haber vericem sizlere
   
 10. yani akşam saat 20 felan 12 saat sürüyo.
   
 11. tryhardD

  tryhardD User

  O hasarı zaten mimesis geçemiyor başka bir gemi nasıl geçecek gemi yetenekle +25 hasar alıyor bu bile yetmiyor... Tutturmuşlar bir inat nerflenmeyecek diye görsünler bakalım orcusa denk gemi yapmak ne kadar zormuş...
   
  πveyaQ ve ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
 12. gece 1de gelio gemim :D
   
  Dontforgetme bunu beğendi.
 13. bu gemilerin 2 si de çöp oldu normal goli plusun pasif hızı 330 ken solace ve solaris plusun hızı 310 arada bariz fark var hızları hiç olmazsa goli plus standardında olması lazım
  bu updateler olmazsa kimse almaz goli plus karşısında çok yavaş kalıyor solace ve solaris plus ,geçende darkorbit geri bildirimlerimizi dikkate aldı goli plusu lazer jeneratör ve hız slotlarını güncellediler bu 2 gemiyede aynı update olmalı jeneratör slotları dersek solaris plusun hızı bariz az olacak solarisi tekrardan oyuncuların oynamasını sağlarken şuanki durum malesefki dediğimin tam tersi olcak solace ve solaris plus gemilerinin pasif lazer jeneratör slotları ve hız bonusları tekrardan güncellenmeli en azından hızları goli plus seviyesine getirilmeli
   
  Son düzenlenen: 15 Şubat 2022
 14. hadi diametrion bir şekilde kasılıyor ama iac nasıl kasılacak gerçekten kasması zor ve geliştirde de çok fazla ihtiyacımız olan birşeyi gemi birleştirirken harcamamız isteniyor iac yerine cyborg da olduğu gibi oil istemesi oyuncuları rahatlatırdı bence iac istemesi çok saçma olmuş sırf gemileri alabilmek için geliştirmeden vazgeçiyoruz.
   
  titans___ ve -turkforce- bunu beğendi.
 15. titans___

  titans___ User

  bu petin buffı nedir tam olarak ve neden gitti ????
  aynen IAC pro geliştirmeye verdim bunların IAC ile gelişmesi kolay kasmak için bir yöntem de yok malesef .Ben ABG kapılarında ve Ebedi kapıda ufak yaratıklarda yakma ile uğraşmadan kesiyorum da onda hasar modülüm yok DP yüzde 25 ve güçlendirici ile uber prolar 2inci seviyede bekleyerek kesiyorum, tek tek tıkla kes uğraşmıyorum bir yerde onun için alıcam da kaç ay sonra alacam bu etkinlikden gelen IAC ları harcadım zaten .
   
 16. wiladew

  wiladew User

  henüz solace ve solaris plus birleştirde gözükmüyor
   
 17. Büyük hayal kırıkılığı olmuş özellikle solace plus...

  Goliath plus daha iyi daha hızlı ve daha hasarlı bir gemi iken ve hali hazırda modülleri bile varken...Goliath plusun yarı ayarında bir gemiyi daha pahalı bir şekilde(özellikle dimetrion) oyuna eklemek cok garip geldi...

  Neyse klasik darkobit bir bildiği vardir diyelim...


  Ve ek olarak 2 sorum var..

  1.Hala birleştirde gözükmüyor bu gemiler..

  2.Bu gemiler payment ile de satilmayacakmıydı ben mi yanlış hatirliyorum bu konuda daha önce öyle bir bahis gecmişti?
   
 18. yarin sabah 10da gelcek
   
 19. hali hazırda solacenin %15 NPC hasar modulu,%15 dp modulu,%10 kalkan modulu ve %5 hız moduluyle ayrıca extra %5 daha fazla kalkan bonusuyla oldukça iyi bir gemi gözüküyor bence...% 50 dp doldurma yeteneğiiyle birlikte haritalarda populer olacak kanısındayım.ama asıl düşündüğüm dimentrion sayısının artması..

  her çıkan gemide böyle artacaksa sıra syborg yada orcus plusa gelince rakamlar 10 bini bulur herhalde.niye hep üstüne koyuyorsun darkorbit..hükümet bile kdv yi %1 e çekti.siz hala zam üstüne zam yapıyorsunuz....az insaf ya...
   
  MARANGOZ[ARES] bunu beğendi.
 20. Solace plus rezalet olmuş bence. Ne hız var ne hasar. Hani bekleme 60 sn falan olsaydı neyse diyecektim de o da 90 saniye ve tek roketatar slotu var
   
  Dontforgetme bunu beğendi.