Geri bildirim Yenilenmiş Plus Gemileri Geri Bildirimleri

Konusu 'Tartışma / Görüşler' forumundadır ve kaptan34 tarafından 24 Kasım 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bu oyunda her şey bir takvime göre işletilmeye çalışıldığı ve onun dışında neredeyse hiçbir şeyle ilgilenilmediği için "sırf yapmak için yapılmış" bir plus gemi olarak görüyorum. Merkez ekip bir telaşla "Aa plus gemi güncellemesi için yaptığımız takvim yaklaşıyor hemen bir şeyler çizin, şuraya da iki özellik ekleyip yollayalım" diyerek bir gemi güncellemesi yapmış.

Eğer hasar yansıtma özelliği yoksa (güncelleme yazısında pek anlaşılmıyor çünkü) Citadel Plus kullanıcıları almaya tenezzül bile etmez.

Kısaca koleksiyonculara gider...

ateistkeci bunu beğendi.
  2. ateistkeci

ateistkeci User

Asıl Citadel Plus da olması gereken kendi hasarının azalmasına Spectrum Plus getirip ona koymuşlar am öyle bir gemi işte neresinden tutsan elinde kalıyor gemi :D ve bunu utanmadan yeni plus gemisi diye duyurup bizden geri dönüş bekliyorlar :D

3. - Boşta IAC tutanlara nasıl harcatabilirim?
    + Hold my beer...

ateistkeci bunu beğendi.
  4. aga şu gemiden beklediğim özellik pasif kalkan delmeyi oyunculara karşı %20 azaltma olması lazımdı yani artık kalkan metası geri gelsin programcılar yüzünden oyundan soğuduk iyice

ateistkeci bunu beğendi.
  5. citadel plus ve spectrum sadece kalkanlara verilen hasarı azaltıyor. spectrum plus ise direk lazer hasarını azaltıyor.
    ayrıca yeteneğin adı prizmatik yansıtma. azaltılmış hasarı değilde tüm hasarı yansıtıyordur diye düşünüyorum.

düzeltme: ''This skill reduces and reflects enemy laser damage by 70%''
    bu yazıdan anladığım hasarın yüzde 70 ini yansıtıyor ve azaltıyor.

Son düzenlenen: 14 Aralık 2023
  6. yanlışın var usta sadece sentinel kalkana verilen hasarı azaltıyor diğer ikisi direk sadece LAZER hasarını azaltıyor

7. Dediğim gibi eğer yansıtma varsa tercih edilebilir ama düzgün açıklanmamış yazı.

8. fenrir58

fenrir58 User

ingilizce foruma baktım bizde eksik çevirilmiş cidden. %70 ini yansıtıyor yazıyor direk saldıranlara. kalan hasarı da sen yiyorsun gibi. insta ve emp esnasında da vurmaya devam ediyorsa anti tren gibi bir şey. x4-rsb derken, 1m e kadar hasar yansıtma ihtimali var 8saniyede ve kişi başı. tabi umarım trenci developer arkadaş bu yeteneğe göre saldırıyı durdurma özelliği koymaz. tanım olarak düşman lazer hasarı diyor. npc lere karşı da yansıtma olacak mı onu da oldukça merak ettim şahsen. triskelion da takıp dk başı 8 sn hasar yansıtmak keyifli olabilir.

gemi özelliği hoş göründü ama silah ve kalkan sayısının en azından solace plus ile aynı olması gerekirdi kesinlikle.

DarwinTR bunu beğendi.
  9. 20 hız koy 2 de jeneratör slotu salla..3 modulu 4 e çıkar..oldu sana spectrum plus..bu ne amatörce hazırlanmış bir gemidir böyle...eskisinden bir farkı yok ki..en azından 2 lazer slotu birde kalkan yenileme yeteneği konulması gerekti ki kullanıla bilsin..

yine hüsran yaratan bir plus gemisi..yazık çok yazık...

10. Tpehlevan

Tpehlevan User

Gemi için belirtilen modüllerin hiç biri çalışmıyor resmen çöp bir gemi almışım almaya değecek bir değeri yok benim görüşüm eski specturum gemisi daha iyi bence

11. neden açtığım konular siliniyor oyun hakkında soru sormak suç mu birde 24 saat ban atıyorsunuz rezillik

12. DarwinTR

DarwinTR User

Merhaba,

Ben gemiyi alıp test ettim ve 100k vuruşun en az %70 bana vuran gemiye yansıyor. Test ettim ve grup savaşlarında trenlere karşı çok iyi olacak bu iş.

Son düzenlenen: 16 Aralık 2023
    fenrir58 bunu beğendi.
  13. byeno7

byeno7 User

özellik sadece düşman gemilere karşı mı etkili, npclere de etki ediyor mu?

14. şu gemiyi ben neden alayım ya bana söylermisiniz ?
    lazerlere dokunmamışsınız olduğu gibi duruyor , özelliği yüzde 70 yansıtma özelliği koymuşsunuz yüzde 50 hasarı kesmişsiniz kaşıkla verip kepçeyle alma hesabı :D
    onu kullanacağıma citadel plus yada berserker kullanırım citadelde yüzde 80 hasar engelleme var hemde hasarıma dokunmuyor , berserkerde 6 saniyeliğine hasarı tamamen yansıtma var hasarıma dokunmuyor sadece hızıma dokunuyor zaten bu özelliği açan adam çarpışmak için açmıştır kaçarsa karşı taraf kaçar , bunda yüzde 70 geri yansıtma var 8 sn hemde 8 sn nedir kardeşim 3 sn falan yapsaydınız çok olmuş :D hemde yüzde 50 hasar kesiyor , berserker cinnet yeteneğiyle lazer slotu farkını kapatır zaten darbeside çok geminin.

15. 5. plus gemim belli oldu SİNEK PLUS.
    en cömert sineğe davranmışlar valla :D

16. DarwinTR

DarwinTR User

merhaba,

henüz denemedim, size bilgi vereceğim daha sonra.

Sinek plus benim için favori bir gemi, iyi modüller ile en az goliaht plus kadar sağlamdır :)

17. düşünsene kardeşim klansızsın 1 tane grup üzerine çullandı tak ema süper kamufulaj yapıp kaçıyorsun
    kalkan konfisinde açıyosun kalkan delme özelliğini hem hızın artıyor hemde karşındakinin kalkan delmesi yüzde 50 düşüyor
    citadel plus özellik açıyor tak felç ediyorsun müthiş gemi

18. 14 lazer hasarı 28 dp 9 hız 12 kalkan delme modülleri var bende idare eder :D

19. specturum plus gemisinin şekli çok güzel fakat içerik nasıldır bilmiyorum. ayrıca darkorbit gemilere verdiği önemi kapılara npclere vee etkinliklere de verse çok iyi olur çünkü oyun çok ezber olmaya başladı

20. şahin1

şahin1 User

YENİ SPECTRUM PLUS O KADAR KÖTÜKİ ESKSİ DAHA KULLANIŞLI VE spectrum daki modülleri kullanamıyorum güncelleme gelmeli gemi boş gemi plus olan gemi ayrıca özelliği çabuk bitiyor boşuna aic aldım .