YENİLİK FİKİRLERİM

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *F*U*R*K*Λ*N*™ tarafından 23 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

?

1. PEKİYİ

31,3%
  2. İYİ

43,8%
  3. ORTA

6,3%
  4. GEÇER

oy sayısı 0
    0,0%
  5. ZAYIF

oy sayısı 0
    0,0%
  6. OLSUN

6,3%
  7. EMİN DEĞİLİM

12,5%
  8. OLMASIN

12,5%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. 1.Düşman Haritası Yaratık Ödülü

Arkadaşlar aklıma geldide düşman haritasında kasılan bir oyuncu yaratıklardan normal haritada kastığının 2 katını alsa iyi olmazmı? Düşman haritada düşmanla mücadelede gerektiğinden kasmak zor bu yüzden düşman haritada kesilen yaratığın ödülü 2 katını vermeli

2.Yeni İhale Sistemi

Dostlarım yeni ihale sistemini eminim görmüşsünüzdür 250 bin uridiumluk goliath tasarımları, aegis, ctadel ve sperhead gemileri ve yeni çıkan vereran ve elite tasarımları geldi. Çok değerli ve yüksek uridium a sahip olunan bu şeyleri ihaleye koydular. Bence droid uçuş düzenleride buna dahil edilmelidir. 100 bin uridium a sahip olabildiğimiz droid uçuş düzenlerininde ihaleye konması çok iyi olucaktır bence

3.Görevler ve Yapılan eski etkinlikler

Eskiden kış görevleri vardı bu görevler güzel ödüller sunmaktaydı biz oyunculara Ancak bu görevler artık yapılmıyor Bence oyuncunun yararlanabileceği şeylerin devam etmesi gerekir. Ve ayrıca korsan avı turnuvası bi daha yapılmadı bununda bi çözüme kavuşturursanız sevinirim. Aynı zamanda 2 yıl önce yapılan kristallon şenliğinde krisler normalin 2 yada 3 katı ödül veriyordu Bu etkinlik bir hafta gibi bir süre durmuştu ve sonra kaldırılmıştı Böle güzel etkinlikler yapmışsınız Sizede devam ettirmek düşer Bu etkinlikleri bilen iyi olup olmadığını bilir.

4.Günlük Giriş Bonusu

Günlük giriş bonusu bu oyundaki halen var olan işlevine devam eden en eski şeylerden biri Günlük ödüller yeni yapılandırılan darkorbit reloaded e göre çok zayıf ödüller içermekte. Bence bu ödüller yenilenip güzel ödüller vermelidir.

5.Kappa kapısı

En çok kafama takılan şey bu. Kappa kapısı %25 hercules, %25 lf-4 %25 destek ve %25 hediyesiz ihtimali bulunan bir kapı. Herculeslerini fulleyen oyuncular var ama bazı oyuncular bunlardan biri ben oluyorum %25 lik bir oranla hercules fulleme şansını iyi bulmuyorum 1 herculesim var 5 kapıdan 1 tane çıktı ve 1 lf-4 dahi çıkmadı Bence bu oranlar değiştirilsin Kappa hercules yani başka hiç bir kapının vermeyeceği bir şeyi çıkartan kapı Bu yüzden hercules düşme olasığını %40 a çıkartsanız oyuncu arkadaşlarım için ve benim için çok iyi olacak

6.Rütbeler

Rütbeler konusunda bence rütbeler düşürülmeli Yani oyuncuların daha koaly rütbe alabilmesi sağlanmalı. Herkes general olsun tümgeneral olsun yada kurmay albay olsun demiyorum Sadece yaratıkların verdiği rütbe puanları yükseltilsin yada istenilen rütbe puanlarımız biraz aşağı çekilsin Mesela 10000 kişilik bir şirketin 100 acemi albay olabiliyorsa bunu 120, 140 a çıkartın

7.Çılgın Cubicon

Çılgın cubicon etkinliğinde pet yoluyla uridium kasıyoruz Kamikaze atarak protegit kesiyoruz Fakat diğer serverlerde bölemi bilmiyorum ama Bulunduğum serverde cubicon etkinlik boyunca x4 yani UCB-100 lazeriyle kesilip kesilip duruyor Etkinlik boyunca hiç uridium kasamıyoruz Bu yüzden etkinlik boyunca cubicon un darbe puanı ve kalkanı arttırılabilir Kesmesi zor olunca kesmeye çalışmaz kimse Yada protegitler çıkınca insta koruma gelsin ve cubicon hasar almasın

8.İce Meteroid

İce meteroid e pek diyecek bişiyom Yok sağolsun yöneticiler ice meteroid in patladıktan sonra gelme süresini kısaltmışlar Bunun için yöneticiler teşekkür ediyorum. Ama etkinlik belirli süre geçerli olduğundan ve etkinlik boyunca kalabalık bir grupla kasıldığımızdan uridium kasılmıyor İce meteroid in canı arttırılabilir Yada ilk sıkan 3 kişiye ödülü paylaştırsın.

Benden bu kadar sizinde gözlerinizi yorucam fakat bu yazdıklarım çok önemli şeyler Dediğim şeyler gerçekleştirildiği taktirde oyun daha rahat daha keyifle daha zevkli ve oyuncu sayısı gün geçtikçe artan bir oyun haline gelecektir

HERKESE İYİ AKŞAMLAR VE FORUM MODERATÖRLERİME İYİ ÇALIŞMALAR DİLİYORUM

2. kımse kımse kesmezkı ozaman herkez düşman harıtaya gider :D

3. felix6491

felix6491 User

Güzel fikirler beğendim

4. Bence düşman haritada yaratık kesmek mantıklı olarak yaratıkların ödülü yüksek olmalı Ben böle düşünüyorum Fikirlerim fena değil Sizin düşüncelerinizede saygı duyuyorum

5. -onur5000-

-onur5000- User

Sadece düşman haritasında yaratık kesilmesi fikrine karşıyım çünkü güçsüz oyuncularının kasılmalarına ihtiyacı var düşman oyuncularda haritalara girip npc kestikleri gibi görürlerse güçsüzleride keserler onun dışında diğerleri güzel en çokta çılgın cubi fikrini beğendim +1

6. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

Bence olmamalı sadece ilk maddeyi okudum baştan kaybetmişsin...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.