Yeniyim Ne Yapmalıyım

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve muratdgn21 tarafından 5 Mart 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. muratdgn21

muratdgn21 User

Sa iyi oyunlar arkadaşlar yeniyim çok eskiden oynardım az çok anlıyorum şuan küreselde 0 dan başladım leoyu fullemek ilk amacım ordan zeta kapısı yapıp yavaş yavaş ilerlemek var aklımda farklı bir önerisi olan varmı şunu yap daha iyi olursun böyle bir yol var dediğiniz? birde küreselde loncası olan varsa loncaya alma durumunuz varmı rica etsem tekrardan iyi oyunlar arkadaşlar

2. Normal PvP/PvE modunda senelerdir oynamıyorum normal olarak PvE küresel server'la hiç uğraşamam. :D :) Kaldı ki öyle de böyle de server açsalar sorunlara çözüm bulmadıkları müddetçe de bir şey değişmez. Sonuç bir yerde hep aynı olur ve aynı yere gelir. :D

3. Allah yardımcın olsun :D :D Leonovla eski maplarda takıl arada pvp de kutu topla zeta ilk hedefin olsun iyi düşünmüşssün çifte günde yaparsın hem argeni fullersin hem anahtarların olur hemde havoclarını fullemiş olursun

4. Merhaba,

Detaylı başlangıç rehberine buradan ulaşabilirsiniz.

Küresel Sunucuda x2 günleri ve hafta sonu indirimi mevcut değildir.

İyi Forumlar.