Yeşil ganimet anahtarı Etkinliği

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve TALIPHAN tarafından 28 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Yeşil ganimet anahtarı etkinliği olsun

1. Evet gerçekten cok lazım , çok çok lazım

93,8%
  2. hayır lazım degil

6,3%
  1. TALIPHAN

TALIPHAN User

Merhabalar,

Oyunda zar zor bile olsa 35 bin rinusk ve 18 bin takipçi kasabildim haftalarca ugrasarak ancak centrion gemi ve promethus lazerleri bir türlü alamadım çünkü oyunda sadece uri ve zeta kapısıyla yeşil ganimet anahtarı alabiliyoruz , 1 ayda 2 tane zeta bitirebildim zor bela , nereden bulucamda 20 tane zeta bitiricem lazerler için , oyunda acilen yeşil ganimet anahtarı etkinligi yapılsın emegimizin karşılıgını alamıyoruz hersey tam ama anahtar eksik...Acil destek ...
    --
    Gemim daha güclü vurabilecekken lazerlerinde en zor eksik parçalarını toplamama ragmen anahtar yüzünden alamıyorum, bu konuda anlayış bekliyoruz oyun yetkililerinden.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Ekim 2019
  2. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

Forum kuralları gereği alt alta yazmak (flood) yasaktır Mesajınız ilk mesajınız ile birleştirildi. Anket başlığınız ankete uygun olarak küçültüldü. Konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece raporlarımızda yer vereceğiz.

İyi forumlar.

3. Katılıyorum. Herkülleri fullemek için kappa kapısına geçemedim daha. 20 - 25 tane havoc oldu ama zeta dönmeye devam ediyorum. Sadece verdiği yeşil ganimet anahtarı için..

TALIPHAN bunu beğendi.
  4. evet yeşil ganimet lazım ama keşke rinuks etkinliğide ekleseydin rinuks içinde etkinlik olması lazım bence

5. bekçi27

bekçi27 User

modum bu kadar bırlestıre malzeme gelıyor artık yeşil ganımet anahtarına birleştire getirin her seferınde 75 tane anahtarı tamlayana kadar canımız cıkıyor zetada zor acılıyor hem centuor alabılıyom su an hem proları ama yeşil anahtar sıkıntısı var benım fıkrım birleştire gelmesı veya etkinlik olması

.Paradoks. bunu beğendi.
  6. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhabalar,

Sevgili «®βŁДÐΞ•53» Bende Ganimet anahtarları için Zeta kapısını yapmaktayım.

Sevgili fuyyus_1907 Dilediğiniz zaman Güncelleme ve Fikir havuzu konusunda Fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Neden yeni bir konu başlatmıyorsunuz ?

Sevgili bekçi27, ilk mesajımda da belirttiğim gibi
    Bu tamamen oyuncu arkadaşlarımızın fikrinizde belirttiğiniz ankete oylamaları ve merkez ekibe bağlıdır.
    DİPNOT: Konu dağılır ise destek alamayacağını düşünüyorum; lütfen konuyu dağıtmayın.

İyi forumlar.

7. bekçi27

bekçi27 User

haklısın modum ben sadece fikrimi soyledim yani maliyeti bizde boylese yeni kasmaya baslıyan arkadaşlarda nasıldır bırde burdan düşündüm ondan boyle bir şey yazmayi düşündün konuyu dagitmak saten niyetim degil bunu da yazmak mecbur kaldım neyse dedigim gibi sadece düşünce iyi forumlar

-=ODIN=- bunu beğendi.
  8. caner.123

caner.123 User

kesinlikle haklı yeşil anahtar için bir şeyler yapılmalı

9. TALIPHAN

TALIPHAN User

Şuan itibari ile rinusk 35 k , takipçi 27 k , anahtar olmadıgı için alamıyorum hala , yeşil ganimet anahtarı destegi lazım hepimiz için gerekli bir etkinlik olacagından eminim.

Sayfayı Paylaş