Öneri Yeşil Ganimet Anahtarı Montaja ve Açık Arttırmaya Gelmeli

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Zer0DayLover tarafından 6 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun Mu?

1. Evet

88,9%
  2. Hayır

11,1%
  1. Açıkçası başlıktan anlaşılacağı üzere yeşil korsan anahtarının açık arttırmaya ve montaja eklenmesi gerektiğini düşünüyorum...

Sonuçta ganimet anahtarları bir çok kişinin işine yaramasa bile cephane , güçlendirici , uridium açısından güzel bir kaynağa sahip.

Montajda üretmek için gerekli tarifler:

1 plazmid

10 mucosum

100 Adet Duranium

500 Adet Promerium

1 Nano çanta

Üretim adedi: 1 tane

---------------------------------------------------------------------

Açık artırmada yeşil korsan anahtarı satışları ise şöyle olacaktır:

Saatlik Satışlarda:

5 adet yeşil ganimet anahtarı satılacak.

Günlük Satışlarda:

25 adet yeşil ganimet anahtarı satılacak.

Haftalık Satışlarda:

125 adet yeşil ganimet anahtarı satılacak.

Son düzenlenen: 7 Ağustos 2020
  2. 3 part yazılımlar açık artırmayı kulanabiliyor haberin olsun

scrap neymiş arkkdş kurtulamadık gitti ya

3. Onu bende fark ettim beta clienti kurdum , açık arttırmadan iris alacam habire captcha soruyorlar :D

Yalnız şunu diyeyim , captchalarda kırılabiliyor fakat uğraştırır... Kimsede bir oyun botu içinde öyle şeylere girişmez...

4. şu scrapı sil reiz

Zer0DayLover bunu beğendi.

5. Tamamdır.

Dedim ne diyor bu kafam dağınık şu an kusura bakma yazıcıdan matematik notları çıkarıyorum :D

Ne scrapı dedim kendi kendime haa yukarıda konuda olan scrap :D :D

yılmazcan47 bunu beğendi.
  6. herşeyde scrap var ama elde etmesi zor

7. Aslında kolay , saimon kesecen paso , mordon kesecen fakat en çok boss saimon veya boss mordondan çıkıyorlar , x-3'e girip soylarını kurutuyorum ara sıra :D

8. şimdi gir bakalım 3 partlar salıyormu :) oyunda o kadar onemli iş varken scrapla ugraşılmaz

9. Valla bu otoculardan herkes muzdarip , gemi kesme görevine çıkıyorum kimse yok haritada hepsi portta ben uzaklaşıyorum hepsi porttan çıkıyor...

Fakat bannlama yapılırsa yani hesaplar tamamen giderse oyuncuların büyük bir kısmı bırakacaktır oyunu.

Aslında hesap kapatma yerine ne kadar uridium kastıysa - olarak çekeceksin hesabından o uridiumu sileceksin ggleri sileceksin bence bu daha çok can yakar hesap kapatmaktan öbür türlü forumda sürekli kavgalar çıkıyor , modlarla sürtüşme çıkıyor 7 sene önce oldu tecrübelerim var bu konuda , hatta oyunda admin vs kalmamıştı 2011 gibi bütün hepsi görev bıraktı... Eski adminler bot , bug her türlü şeye göz yumuyordu isim vermeyeceğim şirketi bir şahısın dolandırdığı ve yıllarca davalarla koşulduğunu duymuştum ne kadar doğru bilmiyorum.

yılmazcan47 bunu beğendi.
  10. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhabalar,

Konunuzu bölüm kurallarımıza uygun şekilde açtığınız için teşekkür ederim, konunuzu takip edeceğiz ve yeterli çoğunlukta desteği elde ettiğiniz takdirde raporlarımıza ekleyeceğiz. Buna ek olarak konunuzu index konusuna eklemiş bulunmaktayım.

İyi forumlar dilerim.

İyi forumlar diliyorum...

Themis. ve Zer0DayLover bunu beğendi.

11. Teşekkürler.

12. TersLale

TersLale User

Diğer anahtarlar birleştirden alınıyor. Bu da gelsin.

13. Konu gerçekleşti

org2BordoGüç bunu beğendi.
  14. Açık arttırmaya mı geldi montaja mı geldi?

Montaja gelmesi daha olası.

15. montaja geldi etkinlikler ile geliyor yakında tam olarak gelir

16. Güncel.

Sayfayı Paylaş