Yeşil ganimet anahtarı

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve ___*ENES*___ tarafından 4 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Yeşil ganimet anahtarindan gemi cikarmak istiyorum sizce nerde acmaliyim ve hangi gun acmaliyim bir de obsidyen ganimet anahtarından da gemi cikarmak istiyorum bunlar için en iyi durum ve harita hangisidir

2. AvcI13169

AvcI13169 User

Tamamen şansa bağlı bir durum. Ben her haritada 5 tane açıyordum. Yeşil ganimet ten gemi çıkma ihtimali çok düşük ama. Çıkarsana 250k urilik gemiler çıkıyor.

3. Ben de biliyorum şansa baglı ve 250 k urilik gemilerin ciktigini zaten onu sormuyorum sizce tecrubelerinize gore hangi haritada acmak ve ne zaman açmak daha mantıklı

4. Anxiety

Anxiety Guest

Merhaba,

Kutu içeriği AvcI13169 üyemizin de belirttiği gibi tamamen şansa bağlı durum. Ancak ben LF-4 ve tasarım konusunda her zaman eski haritalarda daha çok şanslı olmuşumdur. Dilerseniz şansınızı x-3 ve x-4 'de deneyebilirsiniz. Kişisel olarak eğer ki LF-4'den çok tasarım istiyorsanız Zeus gününde açmanızı öneririm. Hem altın rengi kutular açarken kendinizi daha şanslı hissedebilirsiniz.

İyi forumlar.

Minerva bunu beğendi.
  5. Bazıları 4-x hariralarında daha iyi cıktığını söylüyorlar bir de eğer eski harirada açsam npc den cıkan yesil ganimet anahtariyla mı acayım bir de hangi npc den cıkan ganimet anahtarıyla açayım ama yine de 4-1 4-2 4-3 haritalarında daha iyi cıktıgını soyluyorlar

6. Anxiety

Anxiety Guest

Merhaba,

4-x haritalarında da açabilirsiniz. Dediğim gibi benim verdiğim tavsiyeler şahsıma ait kişisel tavsiyedir. Ben o şekilde şanslı olmuştum, siz başka şekilde şansınızı deneyebilirsiniz. Kutuların hangi NPC'den çıktığının bir önemi bulunmuyor. Kutu içeriği hemen hemen hepsinde aynıdır. Kutuların açıldığı yerden ziyade bana göre önemli olan LF-4 veya Zeus gününde açmanız.

Dilerseniz başka üyelerimizin de fikirlerini paylaşması için bekleyebilirsiniz.

İyi forumlar.

7. Peki x-3 x-4 haritalırnda ne çıkardınız

8. Öncelikle merhabalar, eğer tasarım olmasa bile işime yarayacak şeyler çıksın diyorsan Zeus gününde aç ve korsan haritalarında aç. Ben her zaman her kutuyu 5-2 de açarım. 50 anahtara 4 tane tasarım 1 apis droidi çıkarttım. Denemekten zarar gelmez :)

9. rocelle99

rocelle99 User

abdest al ve besmele çekip aç iyi bir şey çıkarsa ne ala , ama istediğin bir şey çıkmazsa dert etme bir gün bir şekilde senin alırsın

10. Anxiety

Anxiety Guest

Merhaba,

"Kim, hangi haritada neler çıkarmış?" gibi sorularınız varsa buraya tıklayarak "Korsan Kutularından Neler Çıkardınız ?" konusuna ulaşabilirsiniz. Bu sayede üyelerimizin hangi haritada şansı yaver gittiğini öğrenebilirsiniz, fikir sahibi olabilirsiniz.

Ben X-3 ve X-4 haritalarında Lf-4 gününde bol bol LF-4 çıkartmıştım. Tasarım ise X-4 haritasında çıkmıştı. O gün şansım o yöndeymiş. :)

Başka soracağınız soru yok ise konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  11. Konu kilitlenebilir

12. Aery

Aery Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.