Yeşil Ganimet Anahtarı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve «»®AdAmIn«»GüNü®«» tarafından 16 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Şu ana kadar 8 LF4 Topladım , Tüm harcamaları kafadan bir hesaplarsak sanırım toplamda 300 ' e yakın anahtar kullanmışımdır.

Ama onun dışında , Sandıklardan çıkan tek özel şey , LF4 Değil , Bir çok tasarım , Kalkan , CPU ' nun yanı sıra , Apis ' in parçalarını topladım.

Ben Zeus gelmesini umuyordum : ) , Elimde yeterince Apis parçası zaten mevcut ( 43 adet ) : )

Apis ' i olmayanlar için iyi bir haber , Hemen inşa fiyatının %25 olması benim için bir bakıma güzel bir haber sahip olduğum %30 indirimle beraber bana epey kolaylık sağladı ve Apis ' i sonunda yaptım : )

2. Hayırlı Olsun : )

Bunu biliyorum. Biraz LF4 deneyeyim dedim çıkmadı :D (5 anahtar :D)
    Ayrıca sormadan duramıyorum K.B. Para mı yatırdın, yoksa kastın mı o kadar uriyi? :)

3. Önemli bir kısmını kastım , Bir kere ganimet anahtarı kampanyasından yararlanmıştım

55 Anahtar almıştım , Onun dışında İndirim Avantaj Paketi + Vip olunca çok işe yarıyor , Tekli alımda 1050 Uridyum ' a denk geliyor

O yüzden kasarak da yapılabilir : )

4. Bende açıkçası kasmaktan yanayım. Lakin zorlanıyorum. Terminatör bana ısrarla Cubi kes demişti. Denedim müthiş credi kastım lakin uridyum yine çok zor kastım. : ) Levo olmayı düşünüyorum ama onda da iyi kasamama korkusu var..

5. Uridyum kasmanın bana göre en etkili yolu , Galaksi Kapıları , Geminiz sağlam ise ve Elmas Droit Uçuş Düzenin var ise , Kredi ile destekleri çekin , Droitleri lazerle doldurun , Muhtemelen Alphayı bitirirsiniz , Ben Kredi ile cephaneyi fulluyorum

X1 , SAR - 01 ve kredilik roketlerle kapıyı hafif zorlanarak bitiriyorum

Eğer bu şekilde bitiremem diyorsanız , Pvp Haritalarında kutu toplayıp galaksi kapısı için enerji alarak cephane üretebilirsiniz.

Yada Pet ' iniz var ise , Katlayıcı Paket satın alın , Geminizi tamamen hız jenaratöri ile , Droidleri kalkanlar ile besleyin , Pvp haritalarında günde 2 - 3 saat takılarak epey Uridyum kasarsınız

Tabi bunlar benim görüşlerim , Daha kolay yolunu bilenler var ise paylaşsın : )

6. Çok güzel. Beğendim açıkçası.. Lakin ne gemi sağlam nede elmas uçuş düzenim var. Herşeyi kredi ile yapmaya çalışıyorum. Görevlerden uri kasıp lf3 almaya çalışıyorum. Bir de uzun uğraşlar sonucu 13 tane elit hız jeneratörü aldım yarına fullerim İnşAllah.. :) Sonrada sırayla diğerlerine ağırlık vermeyi düşünüyorum. 2-3 saat ben pvp de dayanamam :D Petim de yok çünkü.. Diğerleri de zaten bot gördüğüm kadarıyla. Düşman Peti kesmeye çalışıyorum "Saldırı İptal Oldu" diyor.. :/

7. BEN DÜNKÜ APİS GÜNÜNDE 39 KUTU AÇTIM 1 APİS PARÇASI VE 1LF3 LÜ BİR HÜSRANLA KARŞILAŞTIM...

8. Bende de öyle oldu. Ama 6 tane açtım. Şimdi 4 var. Zeus gününü bekliycem..

9. İlk inanmamıştım denedim senin taktiği günde 5 kutu aynı saatler pvp haritalarına gidip denedim 2. günü 9. kutumda venom çıktı teşekkür ederim :) 10 kutuda 3 apis +3 modul
    + venom çıktı. Deneyin bence :)

Edit: O yazı çok tatlı duruyor orda :D

Son düzenlenen: 18 Ağustos 2014
  10. Nefes

Nefes User

Merhaba

Forumun en güzel yanı işte bu verilen fikirler gerçekten çok değerli arkadaşımızı bu konuyu açtığı için tebrik ediyorum birde değerli olan sadece ben almalıyım gerisi ne bulursa ne yaparsa yapsın dememiş olamamızdır umarım bu taktik diğer toplayacak arkadaşlarıza da yarayacaktır.

Ľαzαяυѕ bunu beğendi.
  11. Yardımım dokundu ise ne mutlu bana , Forum demek Paylaşım Merkezi demektir.
    Pvp haritaların çıkma olasılığı neden artıyor derseniz , Cevabı aslında basit.

Bu haritalarda NPC olmadığı için NPC ' den kutu düşme ihtimali de olmuyor. Pvp haritalarında çıkan tüm kutular sistem tarafından çıkarılıyor , Buda şansınızı ikiye katlıyor diyebilirim

Bu arada Yeni Venom ' unuz hayırlı olsun :)

İyi Forumlar

Ľαzαяυѕ bunu beğendi.
  12. :eek: Bunu bilmiyordum :D Bu müthişmiş.. Hayırlı olsun..

Teşekkürler modum :)

13. bir tane yeşil ganimet anahtarından ıf3 cıkması beklenmeyen bi mutluluk oldu benim için 2 taneden birinde cıkınca cok ii oluyor simdi irise kasıyorum .. yalnız gemi leo oldugundan ve de gorewlerden ii kredi kasılamaması benim gibi gemisi sağlam olmayanları baya zorluyor heralde bence gorewler eski halıne getirilmeli 100 k krediyi kim ne yapsın .....:rolleyes: sizden bi kredi kasma yontemi de beklerim acıkcası

14. Açıkçası eğer 100k gibi şerefin varsa vede Skylab'ı geliştirdiysen gemine Promerium atarak günde 3-4m kasarsın :) Ayrıca seri Sibelon kesmen iyi olur. Yada Cubi grubu da yapabilr vede Cubi'nin çöpünü kapıp satabilirsin buda her çöp bası 1m e yakın para demek :)

15. Şu an 90 k şeref war benim gemi goli oldu 6m crediye aldım... amabar genişletmesinide alınca 3k ambar yeri oluyor sorun olmasın diye gemiye 2k promerium atıyorum 1m 200k credi rahat geliyo bi de saglam klan olsa onlarda 1m atsa bende günde 2 saat cubi atıyom copu nadirde olsa geliyo günde 10m gecer 3 saatte.. ama biriken pu paralar kalkan mı hız mı lf3 mü ırıs mı neye basıım ? benim server ucuz aslında goli en fazla 10 m crediye gidiyo tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden sağolun.;):rolleyes:;) bi de son bişi benim gorewlerde oyuncu kes felan diyo bir türlü gemi kesemiyom isterseniz konfileride yazarım bununla alakalı da bi oneri atarsanız cook sevinirim...

16. Oyuncu Kesme işini bence , Geminizi fulleyince yaparsınız : )

Onun dışında Kredi kasmanın en etkili yolu bana göre, X - 7 Haritasında takılmak : ) Bir Kristallion 416 K Kredi veriyor , verdiği çöpü de katarsanız bu Yarım milyon olur : ).

Tabi geminiz sağlam değil ise , Kristallion kesmek epey zor ,

Mesela Benim 8 İris ve 1 Apise LF3 ' leri dizdim , Her iki slota koyduğunuzda bu 18 Lazer ediyor.

Gemi 16 LF4 , sv.16 bunu da ekleyince x1 lazerle 7 - 9 k arası vuruyorum. + ECO - 10 lar ile rahat kesiyorum.

Sizin Geminizi geliştirme konusunda ;

Eğer kutu toplayacak iseniz , Hızınızı geliştirin ;

Kasılacak iseniz bence Geminizin Lazerlerini ve Droitlerin Lazerlerini Fulleyin. + Semprom ile beslerseniz ; Bu saldırı gücünüzü epey arttırır.

Böylelikle Kristallons gibi yüksek kredi veren yaratıkları kesmeniz hızlanır ve kolaylaşır.

Bu yaratıkları keserken , Toplanan Kristallins lerden kaçınmak için kestiğiniz yaratığı kapıya doğru çekin , Kapı etrafında dönerek kesebilirsiniz ki sağlam olmayan bir çok oyuncu bu şekilde kesiyor.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.