Öneri Yeşil Ganimet Kutusu Anahtarı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve büyük-uzaycı[İMP™] tarafından 1 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar herkese merhaba

Bu oyundaki Yeşil Ganimet Kutusu Anahtarı Credits ile satılsa nasıl olur sizce yani mesela 1.500
    Uridium yerine 10.000.000-15.000.000 Credits'e satılsa güzel olmazmıydı hatta fiyat daha da yüksek olabilir farketmez ama yeterki Credits ile satılsa nasıl olurdu :)

2. Böyle konulara pek olumlu yaklaşmıyolar bence umutlanma

3. Oda çok fazla değilmi Hiç gereği yok

4. vallahmi grek yok

5. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Yazdığınız mesajları lütfen forum kuralları çerçevesi içinde yazınız.

İyi Forumlar

6. .*GöKMeN*. oyun birakdik ya ila foruma girme diyorsunuz yetmedimi oyuncu kalmadi ne yazdim adam yorum yazmis bende vallahimi dedim neyse gecdim diger oyuna hadi

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Haziran 2015
  7. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Eğer ki başkalarının hakkını suistimal edici, alaya alıcı mesajlar yazarsanız ben uyarımı yaparım bir sonrakinde cezai işlemimi uygularım.

İyi Forumlar

8. olmaz bence yani zaten credits çok uçuk ve sırf o anahtarlar için uri çekip onlara bir ton uri yatıranlar kudurur ya :D

9. WolfWar

WolfWar User

Çok pahalı böyle uri ile iyi sadece uri fiyatını düşürseler yeter.

10. ben kimseye kucuk yada kucusemem taniyorum yada arkadasimdir burda tehdit gerek yok bence yine ceza vereceksen ver oyuna girmiyoz forumada girmezsik
    2 ciyi soruna cevap verim oyuncularin hakkni burda kollamayin haritalarda haritalarda kollayin

biz burda uri fiyatlari dusun diye konu aciyoz kapatiyorsun neden zararinmi var

oyun pahali oldu iyice kapi acilmiyor
    lf4 cikmiyor zeus cikimiyor

neyse yazacak cok sey varda burda konu acmayla sadece size firsat vermis oluyoruz bence

gereknide yap istersen sorun yok kolay gelsin

WolfWar bunu beğendi.
  11. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

İlk olarak bizler oyuncunun gerek forumda gerek sohbet odalarında fikirlerini özgürce söyleyebilmeleri için korumaktayız tabi bu fikirler forum ve sohbet kurallarına aykırı olmadığı sürece

Sizin uridium fiyatı konusunda açtığınız bütün konuların içeri kendi ödeme sisteminizin Euro olmasından dolayı sürekli şikayet etmenizdir ve Türkiye'ye deki oyunculara göre fazla ödediğiniz konusunda şikayet ediyorsunuz. Bu fiyatlar her ülkenin kendi enflasyon değerlerine göre fiyatlar belirlenmiştir.

İyi Forumlar

WolfWar bunu beğendi.
  12. sence haksizlik yokmu turkiye 182 tl aliyor ben 100 eur aliyorum bu yurt disinda yasayan suana kadar kac kisi oyun birakdi bilginiz varmi suan bizim klanda 5 haftadir oyuna girmeye rahat 20 kisi sayarim sana bu kisiler her hafta uri ceken kisilerdi ama tabiki kimin umrunda nasil olsa

sizde cevap verdiniz 100 euron 330 tl yapiyor galiba demi 100 dolar daha fazla biz glabal avrupada yada almanyada servetine oynamiyoruzki o zaman yurt disinda oynayan uri fiyatlari dusursunler oda yok su almayada oynayan yada yurt disinda oynayan kisilerle bir kolaylik yaptinizmi hayir anca cek cek uri cek sen almancasin para cok

surda hangi bir konu merkeze bildiriyorsunuz hic birini bence cunku guven yok ki suport dahil bizlerde yardim etmiyorsunuz bak ben tgc uyesiyim 8 hafatdir bu yuzden uri cekmiyorum dun bana mail gelmis neden oyun birakdiniz diye bu maile hic gelmiyordu sogutunuz neden oynayimki kusura bakmayinda hep sizin istediniz olmuyor suan tahminim 30 kisi yakin kisi oyun birakdi daha arkasi gelir devam edin boyle yapmaya
    size 4-1 4-2 4-3 haksiz kazanc eden kisiler lazim biz degil

WolfWar bunu beğendi.
  13. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Almanya daki yaşam şartları ile Türkiye deki yaşam şartları bir değildir. Ayrıca eğer ki Almanya'da yaşamak her yönü ile pahalıysa neden Türkiye de yaşamıyorsun malum Türkiye de her şey ucuz. Ayrıca Euro ile Tl arasındaki farkın sebebi bizler değiliz bunu da hatırlatayım. Bizler burada kimsenin başına silah dayamıyoruz illa uridium alacaksın diye bir kanunda yoktur. Ben Türkiye de yaşamıyorum bunu da belirteyim. Her ülkenin yaşamsal şartlarına göre uridium fiyatları değişmektedir. Kısaca her ülkenin Vergi Oranları , Ekonomi Politikaları farklıdır. Uluslararası alanda Ekonomiye sahip firmalar , her ülkeye belirli anlaşmalar ile vergi öder ve bunu da fiyat kurlarına yansıtır.
    İyi Forumlar

WolfWar bunu beğendi.
  14. baksana bana sen sanane benim yasagim yerden seni ilgilendiren ne simdi ben foruma yazacam sende ileteceksin senin gorevin bu degilmi
    forumu mesgul etmeyeceksen neden acdiniz forumu bu kisisel bir konu degil okey senin karsinda cocuk yok sen burda kimseye hesap soramasin neden surda yasiyorsun neden burda yasiyorsun diye gorevini yap yardimci olamiyorum de kapat konusu senin karsinda buraya para veren kisiler var herkez yerini bilsin ben sana usdup bozmuyorum sende bozma istersen

WolfWar ve 20082014 bunu beğendi.
  15. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Konu Sahibi arkadaştan özür dilerim. Konusunu ihlal ettiğimizden dolayı

Peki başkasının konusunu ihlal etmek sizce bu uygun bir davranış mı? Kendisinin açtığı zaten konu var kendi konusunda gerekli açıklamayı gerek ben gerek Amonra admin yapmıştır ama arkadaş aynı konuyu sürekli olarak herkesin konusuna yazmaktadır. Bu da kişi haklarına aykırı bir davranıştır.

İyi Forumlar

WolfWar bunu beğendi.
  16. WolfWar

WolfWar User

Millet içini dökmek istiyordu arkadaş içini dökdü. Ben burda şahsen tarafsızım iki taraf da haklı. Tartışmayı uzatmaya gerek yok. Küsseniz ,kırgınsanız barışın ne diyeyim şurda güzel geçinelim oyunumuzu saygı sevgi çerçevesi içinde oynayalım tabi sohbetlerimizide öyle yapalım.

17. -UZMAN-

-UZMAN- User

Merhaba,

Yeni oluşacak olan Güncelleme ve Fikir havuzu kurallarına uygun olmadığı için, konu kilitlenip arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.