yeşil korsan sandıkları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve FİBONACCİ tarafından 3 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. iyi akşamlar, korsan sandıklarına güncellemeden sonra biseyler oldu apis parçası veriyor 45 parça olmasına rağmen hibrit ve mikrotransistor malzemelerini birlikte veriyordu artık ayrı ayrı veriyor hata mı var yoksa bundan sonra böyle mi olacak

2. birkaç kişiden daha duydum, muhtemelen güncellemeden sonra oldu ayrı ayrı çıktığı söyleniyor önceden mikrotrans la hibrit bir çıkıyordu. ve çıkma yüzdesi galiba %0,01 olmuş... bo3 leri fullememek için yapılmış bir güncelleme sanırım uri satın alacaz artık..

3. Regulus

Regulus Guest

Merhaba,

Vermiş olduğunuz bilgi için teşekkür ederim fakat kulaktan duyma bilgiler olduğunu da belirtmek isterim. Bize öyle bir bilgi gelmedi henüz. Kendim bizzat denedim ve Hibrit İşleyici ve Mikrotransistor'lerin ayrı ayrı verildiğini gördüm. Detaylı bilgi geldiği vakit forum üzerinden duyrusu yapılır. Cevabın yeterli olduğunu düşünüyorsanız konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.
    Forumu takipte kalın :)

İyi forumlar.

4. hocam bi de apis veriyor 45 parça olmasına rağmen hem de ard arda verdi şaşırdım bu konu hakkında bi bilginiz var mı sonrasında kilitleyebilirsiniz konuyu

5. zorask

zorask User

Evet ayrı ayrı çıkıyor dün bana tek hibrit tek çıktı.

6. Regulus

Regulus Guest

Merhaba,

Bu konuda herhangi bir bilgim bulunmamakta malesef. Sorunun devamı halinde resimlerle beraber support ekibimize geri bildirimde bulunabilirsiniz. İsteğiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.