Destek Yeşil Kutulardan Kronos parçası

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve ERDALBAGGAL tarafından 16 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Arkadaşlar merhaba bu gün şu haritada ki yeşil bonus kutularını toplarken 1 adet kronos parçası alldın dedi

Acaba bir kereye mi mahsus yoksa, 40 yıllık bir şansı mı yakaladım? Yoksa sürekli böyle kronos parçaları çıkıcakmı az bir şansda olsa bu kutulardan ona göre hamle yapmayı düşünüyorum :)

Son düzenlenen: 17 Haziran 2020
    Deleted member 268334 bunu beğendi.
  2. Bunun gibi banada çok önceden olmuştu sanki hiç yapmamama rağmen 2 tane lambda kapısından parçam var

3. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Ekran görüntüsü atmanız mümkün mü?

İyi Forumlar.

Luminous bunu beğendi.
  4. Gerçekten atacaktım ama kaydetmeyi unutmuşum, yada kaydettim bir yerlerde kaldı emin olun yalan söylemiyorum o kadar yıldır oynuyorum zaten yalan söyleyecek değilim, hayir siz öyle ima etmiyorsunuz zaten onun için değil ama gerçekten yeşil bonus kutusundan kronos parçası çıktı forumda açıklamalarda gözükmediği için son derece şaşırdım :)

edit:Mevcut görseli buldum

militaryship-3 ve Luminous bunu beğendi.
  5. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Hesabınızda hatırladığınız kadarı ile seyir defterinizi kontrol etmenizi istemekteyim :) açıkca ben de çok merak ediyorum. Onun dışında bir sebebi bulunmamaktadır.

İyi Forumlar.

ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  6. Acabası yanlış kodlama filan mı oldu yanlışlıkla mı koydular yoksa çok az bir ihtimal olarak bilerek mi eklediler , günde 1 kişiye filan denk geliyordur heralde sonuçta kronos parçası yani :D ben sürekli yeşil kutucuk topluyorum , böyle bir şeyle karşılaşırsam ( ya da grubum karşılaşırsa ) buradan sana mesaj atacağım

Luminous bunu beğendi.
  7. Emi0666

Emi0666 User

dediğiniz doğru bir arkadaşıma daha düştü hemde 2 parça ss'i vardı bulabilirsem atayım

Luminous bunu beğendi.
  8. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Sanırım kutulardan gerçekten de kronos parçası çıkıyor. Bir yaşıma daha girdim. :p DO TR Forumu ile her gün yeni bir bilgi. :D

İyi forumlar dilerim.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Haziran 2020
    _-Thanatos-_ bunu beğendi.
  9. Emi0666

Emi0666 User

upload_2020-6-17_0-41-39.png
    Buyrun @_-Thanatos-_ Resim boyutu neden bu kadar büyük çıktı :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Haziran 2020
    ERDALBAGGAL ve Luminous bunu beğendi.
  10. Viraaa

Viraaa User

eskiden ayni kutular yine cikmisti.etkinligin ismini hatirlamiyorum.o zamanda cikiyordu...

«®βŁДÐΞ•53» ve Luminous bunu beğendi.
  11. Hayal meyal hatırlıyorum. 2015 2016 yılları civarında yine bu kutular gelmişti ve kutudan kronos parçası çıkıyordu. Tabii çok düşük bir ihtimal :)

12. hangi kutudan bahsediyorsunuz acaba yeşil ganimet kutusu mu yoksa içinden hastalık çıkan kutu mu?

13. Viraaa

Viraaa User

hastalik kutusu.

14. vay be bana mantıklı geldi aslında bu hareket önemsiz gibi duran bi kutunun içine çok önemli bi parça koymak:)

15. Beni yalancı çıkartmayıp ss eklediğin için ne kadar minnet duydum anlatamam :D

Çünkü gördüğüm ve yaşadığım bir şeyi asla unutmam,
    Çok şaşırmıştım bonus kutusundan kronos parçası çıkması beni çok şaşırtmıştı

Forumda da bundan kimse bahsetmediği için bir konusunu açayım dedim :)

Neyse sonuç olarak hayal görmüyormuşum çıkıyormuş :D

Toplamakta fayda var, acaba bir kere çıkana ikinciside çıkıyormudur?
    Arkadaş atmış modum :D Ben bulursam tekrar atacağım.

edit:Buyrun buldum sizin için :)

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
  16. Vay be işte ben de bunu merak ediyorum şans oranı %kaç
    Sadece bir kereye mahsus mu?

Bunların cevabını öğrensem ona göre kutu toplamaya devam edecem kronos parçası boru değil :)

Acaba 2-3 çıkaran oldu mu?

17. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Gerekli resimleri ileten oyuncu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Her gün yeni bir bilgi edinmiş oluyoruz :D . Böyle bir ödülün mevcut olabilceği aklımın ucundan dahi geçmezdi. Sormuş olduğunuz soruya gelecek olursak herhangi bir %'lik dilim bulunmamaktadır. Anladığım kadarıyla çıkması mümkün ama olasılığı fazlasıyla düşük tutulmuş. Diğer oyuncu arkadaşlarımızdan istediğim böyle bir ödül ile tekrardan karşılaşmanız durumunda harita ve ekran görüntüsü atmanızdır.

İyi Forumlar Dilerim.