Yeşil ve Mavi Kutular

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve [CPT]ℓмƒασⓣⓜ tarafından 16 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Eskiden çıkıyordu fakat yüzlerce yeşil kutu açtım hiç denk gelmedim. Hala çıkıyor mu yoksa güncellenip kaldırıldı mı? Bir de mavi kutuyla alakalı konuda gördüğüm kadarıyla gemi çıkmıyor. Yanlış mı görüyorum yoksa mavi kutudan da mı çıkmıyor?

2. _xLivex_

_xLivex_ User

Yeşilden bana geçen hafta Spectrum çıkmıştı. Hala çıkmaya devam ediyor.

3. Mavi ve kırmızı ganimetlerden kozmetik pet tasarımları çıkma ihtimali var , ama gemi tasarımı çıkma ihtimali yok . Yeşil ganimetlerden hala gemi tasarımı çıkabiliyor , bu kaldırılsaydı eminim forumda bilgisi verilirdi . Açmaya devam et , belki çıkabilecek tüm tasarımlara sahip olduğun için artık çıkartamıyorsundur :p Sonuçta tüm tasarımlar yeşil ganimette bulunmuyor .

4. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Yeşil kutulardan gemi çıkma şansı devam etmektedir. Fakat mavi ve kırmızı kutulardan pet tasarımı çıkmaktadır gemi çıkmamaktadır.

İyi forumlar.

5. Cevaplarınız için teşekkür ederim. Konuyu kilitleyebilirsiniz.

6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz talebiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.