Yetenek Dolum Süreleri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Aria tarafından 23 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce?

1. Yeteneğin oyuncu ve yaratık kesimine göre süresi değişsin.

oy sayısı 8
    47,1%
  2. Tetiklik yeteneği oyuncu ve yaratık olmak üzere 2'ye ayrılsın.

oy sayısı 9
    52,9%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Aria

Aria User

Yetenek dolum süreli aşırı fazla.

Yaratık keserken sayborg iyiydi. Simdi 5 dk bekliyoz. Hiç iyi olmadı. Diğer gemilerde aynı.

Yaratıklara kullanılınca 2 dk
    Oyunculara karşı 4 dk olsun.

Tetiklik kullanamıyoruz. 1 saatte 13 defa kullanmak nedir ya. Sanki oyun da 1 gün geçiriyoruz da 1 saat 13 defa kullanmak için giriyoruz.

En azından ya, yaratık tetiklik 2 ve oyuncu tetiklik 2 diye ayırın yetenekleri, ya da düzeltin.

C☆AYYILDIZ☆Ͻ bunu beğendi.
  2. Evet , sanirim bu konuya geri bildirimlerde deginildi. Olmasi gerekli tabi bu.Gelismeye ihtiyaci olan oyuncular var gelismis olanlarda zaten sayborg var

3. bence de güzel bi konu ama ben senin düşündüğünün tersini düşünüyorum dengeleme geldi ama yetenek kullanımları hala çok kısa sürelerde eski sistemde 15 dakika güzeldi hatta 2 saatte 1 yetenek kullanıldığı zamanları özlüyorum gerçekten düşünerek oynuyordu oyuncular şimdi ise süre kısa at yeteneği mantığındalar bu arada senin çözümün yetenek kısaltıcılar 20k uri ye %50 yetenek kısaltma süresi var 2 saatte çıkarırsın urisini

4. Aria

Aria User

EMP atınca yetenek gidiyor. EMP dolum süresi 30 saniye falan.

Yani boş iş. Yetenek yaratıklarda işime yarardı...

5. o öyle olmuyor :) yeteneği adama emasını kullandırmak için yada emasını attıktan sonra dalga geçemek için de kullanırsın :D sonuçta yaratıklarda bu kadar kolay ölmemeli oyun çok kolaylaştı bana göre phonix mp1 en kötü tamir robotuyla başlayanların gözü yaşlı :D

*-_GESTAPO_-* bunu beğendi.
  6. Aria

Aria User

Benim kastım da o zaten.

Sen: Sen yetenek bastın. adam emp bastı, yetenek 5 dk beklemede emp 4 defa daha kullandın. :D Nerde oran :D 5'e 1 gidiyor. :D

7. tam açıklayamadım galiba savaş başladı sen yetenek attın adam hasarını yememek için ema kullandı ama senin eman duruyor sonrasında öne geçmek için kullanırsın savaş taktikleri ;)

Sempatik.57 bunu beğendi.
  8. Zaten bizim babamızın EMP fabrikası var da 5 dk'da 5 tane EMP atabiliyoruz. Adamlar tekillik yeteneğini EMP'ye göre kullanıyorlar. O yüzden süresinin düşük olmaması gerekiyor.

C☆AYYILDIZ☆Ͻ bunu beğendi.
  9. Aria

Aria User

Dostum benim konumu baştan oku.

Yaratıklara karşı süresi 5 dk uzun... ben yaratık kesiyom, oyuncuya 5 dk umurumda değil, yaratık tetiklik atınca 5 dk beklemek koyuyor.

Umarım anlamışsındır.

Emp sıkıntım yok. Yani 5 dk 5 tane de basarım 100 tanede... sorun değil, indirim alır. 1m uri var. Satın al basarım gelir.

Umarım anlayışlı olmuşundur.^^

10. Prophecy

Prophecy User

Okumadan milletin fikrine yorum yapma.

11. Tamam sizin EMP sıkıntınız yoksa yetenek süreleri 1 dakikada olabilir. :) Ben de spectrum'un özelliğinin cubikon'da atılınca 1 dk'da gelmesini istiyorum.

Emredersiniz Paşam! Siz de fikriniz varsa belirtin. Benim düşüncelerime karşı argüman sunmadan, sadece yorum yapma demişsiniz.

12. Prophecy

Prophecy User

Konuyu okumadınız bir de ben mi argüman sunayım. Peki sunuyorum:

Sempatik.57 dedi:
    Zaten bizim babamızın EMP fabrikası var da 5 dk'da 5 tane EMP atabiliyoruz. Adamlar tekillik yeteneğini EMP'ye göre kullanıyorlar. O yüzden süresinin düşük olmaması gerekiyor.

Konuyu okumadan pvp olarak bakmışsınız yeterli bir argüman.​

13. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.