Yeter artık be!Havoc

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ♣Dark•Knight♣ tarafından 15 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bugün ard arda 3 zeta dün 2 zeta ondan önceki günde 2 zeta yaptım toplam 7 zeta yaptım 3 günde son havoc için inadına yapıyorum çıkmıyor 7 tanede 1 tane çıktı insaf ya yapcağınız para tuzağının uridium tuzağının içine tüküreyim ben... 1 milyon uridium çektim geçen hafta resmen zeta yapa yapa bitti uridium %33 şansmış bir yürüyün gidin insanları kandımaca şans ayağına az cebine para koyduk bigpointin toplamda 38 zeta oldu hala 9 havoc çileden çıktım şu 3 günde

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Şuan sinirlisiniz farkındayım ama bundan sonraki yazımlarınızda uslubunuza biraz daha özen göstermenizi rica ediyorum bakın belki inanmayacaksınız ama bende havoclarımı sizin gibi çok uğraşarak tam 35 zeta yaparak tamamladım maalesef sonlarda bu şekilde olma ihtimali var bende hiç anlamadım ama sonunda 10 havoc ve hatta şuan 15 tane oldu belli bir zaman yapmayın biraz ara verip sonra yeniden deneyin size uyarı vermek istemiyorum lütfen yazım şeklimize biraz daha özen.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.