Destek Yeter artık bişey yapılsın!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Sqweegell tarafından 19 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sqweegell

Sqweegell User

Adminlere sesleniyorum forum adminlerine ve tr takım liderine pve serverda 3 gündür birleştirme açılmıyor, droitler 1 haritada 2. kez değişmiyor rsb kullanılmıyor ebedi penceresi hedefler penceresi hiçbiri açılmıyor açılsa bile oyundan çıkınca kapanıyor veya harita değiştirince kapanıyor. Ebedi kapı sıralaması geldi ve benim sıralamaya girmem lazım ama ebedi cpu'm kalmadı ve 2 günü kaldı etkinliğin birleştire de giremiyorum Artık acilen şu merkez ekibe baskı yapın tr takımı lideri darlasın oyunu bakıma almalarını söylesin ve sorun düzelene kadar oyun açılmasın ebedi blacklight sıralama etkinliğinin süresi uzatılsın. Ben tr adminlerinin de pek uğraştığını düşünmüyorum sadece bildirip bırakıyorsunuz birazcık darlarsanız durumu ciddileştirirseniz size karşı bu kadar tepkisiz olacaklarını düşünmüyorum. Lütfen bişeyler yapın artık oyuncular o kadar alışmış ki artık pve serverında benden başka bu sorunu bildiren yok çünkü hiçbir şey yapmadığınızı biliyorlar artık.

2. xeccex

xeccex User

tam kapanma olsun diyosun yani...

3. Sqweegell

Sqweegell User

ya kanka çok sinirledim bak hiçbir şey yapmamaları beni dellendiriyo hepsi susuyor en azından forumda bir açıklama yapar insan ya hiçbir şey yapmıyorlar bütün yönetim rezalet durumda.

4. 1 yıldır diyorum yine diyorum teknik ekibin değişmesi şart.

5. Eski support ekibi evet diyordu bazıları yada tamamı değişti.

Şuan ki adminde öyle dediyse vay halimize :D :D :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Nisan 2021
    FALCON9090 bunu beğendi.
  6. Mineral

Mineral User

Nedir çektiğiniz bu kadar çilenin sebebi arkadaş.Nerde hata yaptiniz.Bu oyunu bozan kim böyle.Sürekli şikayet sürekli şikayet görüyorum aylardır.

7. .Sancak.

.Sancak. Guest

Herkese merhaba,

Sıkıntılarınızı anlıyorum, sabrınızın taştığını da. Ben de bir oyuncuyum ve bu durum beni de etkiliyor. Gerekli raporlamaları yaptığımızı söyledik, merkez ekipten geri dönüş de aldık, Takım Liderimiz tarafından duyurusu yapıldı, üzerinde çalışıldığı belirtildi. Fakat arkadaşlar, buraya yazdıklarınızı da bir taraftan tartmanız gerekiyor.

Sabrınızın taşması; ne başka birine, ne adminlere, ne üst yönetime, ne de bana hakaret/küfür etme hakkını vermiyor. Hepiniz yaşını başını almış insanlarsınız. Kimimizin çoluğu çocuğu bile var. Sıkıntılarınızı anlattınız, farkındayız dedik ve raporladık. Ertesi gün cevabı geldi ve bunu sizinle paylaştık. Daha ne yapmamız gerekiyor sizi tatmin edebilmek için inanın bilmiyorum.

İnsan gücü yettiği ile uğraşırmış. Sizin de gücünüz bize yetiyor, haklısınız tabi.

Konu hakkında konuşulacak uzun uzadıya bir durum yok. Gerekli duyuru yapıldı, sizler tarafından da yeteri kadar hakaret edildiyse kilitlenip arşive taşınması uygundur.

İyi Forumlar.

hayaligenc bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.