Yeter artık modlar şu sorunu oyun kurucularına iletsin yeter!!!!!!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve RAMMFİRE tarafından 18 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Şu oyuna sürekli yenilik kampanya getireceğinise az oyuna bakın iyimi çalışıyomu bir hata varmı diye...BU sorunlarınız yüzünden kaç kere patladım yeter artık burama kadar geldi

aktif olan buglar ve sorunlar..

-Pvp haritalarında saldırıya uğradığımıs zaman mini harita devre dışı kalıyo
    -Saldırı aldığımız zaman portallerden atladığımız zaman oyuna f5 atmak zorunda kalıyoruz çünkü bir sonraki haritaya geçemiyoruz
    -Hammadde ticaretinde sorun var bazen hammadde sat dediğimiz halde satılmıyor ekranı kapatıp tekrar açtığımızda bu sorun düzeliyor.
    -Portallerin hangarın görev kulesinin vs gibi tıklanılabilen yerlerin üstünde birisi olunca tıklayamıyoruz ne yazıkki.

Bunlar benim bulduğum ve eminim bir çok kişidede olan şu an oyunun sorunları. Son 2 si neysede ilk 2 si yüzünden sizin yüzünden oyun hatası yüzünden 10 defadan fazla patladım ne olucak ?? hasar alan diriotlerimi tamir edicekmisiniz ?

2. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Oyun performansının düzeltilmesi ve geliştirilmesi adına sürekli çalışmalar sürmektedir. Sizin belirtiğiniz ve bizlere yazdığınız hatalar incelenip gerekli çalışmalar yapılıyor. Ancak bu konularda sabırlı olunuz ve sürekli net geçmişi ve çerezlerinizi siliniz. Belirttğiniz sorunlar teknik ekibe incelenmesi için iletilecektir. Bilgilendirmeniz için teşekkürler.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.