Yeter Artık Oyuna Giremiyorum

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ™¢єℓℓαт-вєу™ tarafından 13 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Öncelikle sa ben darkorbitte başla diyorum doluyor ve tekrar başla diyorum lütfen bekleyin yeri geliyor ve hiç bağlantı kurmuyor.Çerezleri sildim, ön belleği boşaltım, modeme reset attım, başka bir tarayıcından denedim, eset programını devre dışı bıraktım, adobe flash playeri yeni güncelledim, ama girmemiyorum araştırmadığım yer kalmadı lütfen yardım edin. Gereğini arz ederim.

2. bazen öyle girişte problemler oluşuyor beklmende fayda olacağını düşünüyorum ort 3-5 dakika sonra tekrar giriş dersen bağlanıyor. Aynı zamanda o sıkıntı senin net hızından da kaynaklanıyordur.

3. Nefes

Nefes User

Merhaba

Sizin gibi aynı problemi yaşayan bir arkadaşıma verdiğim öneriler ile sorununu halletmiştik konuyu inceleyiniz ve verdiğim talimatlar doğrultusunda hareket ederek bir daha deneyiniz OYUN YÜKLENİYOR HATASI konu bu inceleyiniz lütfen.

4. Sistemi geri yükledim ama hiç değişen bir şey yok hala aynı :(

5. nod32 varsa devre dışı bırak mozilladan giriyorsan farklı tarayıcı dene. bi de herhangi bir virüs programı varsa onu devre dışı bırak

6.  
  7. unuttugun birşey vardır diye söyledim başka ne olabilir bilmiyorum

8. Nefes Cm-Admin yardım edin bişeyler söyleyin.

9. -BoldMan-

-BoldMan- User

Şeyden olabilir mi acaba ? düşük ihtimal belki yardımcı olmak için, yüklemeyi beklerken sekme değiştirme ne kadar geçsede o sekmede kal... sıkılıp başka sekmelere geçersen yüklemiyor

10. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Lütfen öncelikle flash playeri kaldırıp tekrar yükleyiniz ve güncel olduğundan emin olunuz. Ayrıca kullandığınız tarayıcı dışında başka tarayıcıları da deneyiniz.

İyi forumlar...

11. tarayıcıdan olabılır explorer bilgisayardan kaldır gitsin,firefox işe yaramaz,yandex olabılır,chrome en ıyısı fakat oda arada bi adobe shockwave donma hatası verıyo en son maxthon indirdim cok guzel memnunum..

12. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Konuya gerekli cevap verildiğinden kilitlenebilir.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.