YETER ARTIK :)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _-AppRendisTa-_ tarafından 25 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. beyler eziğiz diyede durmadan öldürülmez ayıp denen birşey var hayır yani kendi lvl inize yetiyosa gücünüz niye onlara gitmiyorsnuz bizim gibi kasılmak isteyenlerin peşinde dolanıyosunuz özellikle beyaz gölge abisi sana diyecek bir şey bulamıyorum kuyruk gibi peşimden geliyon yeter ulen :)

2. Yapacak birşey olsa yapılabilir :)

Sende güzel fikrini belirtmişsin :D Ama maalesef kimse bana sıkma diyemezsin.

_-AppRendisTa-_ bunu beğendi.
  3. Yapacak hiç bişi yok :)

_-AppRendisTa-_ bunu beğendi.
  4. ya diroidler patlıcak ona korkuyom ben :)

5. _AKRABAT_

_AKRABAT_ User

Merhaba,

Diroitlerin patlamaması için diroit cpu satın alabilirsiniz. Böylece diroitleriniz otomatik olarak tamir edilecektir. Ancak diroit cpunun yanlış kullanımı sonucu diroitlerinizi patlatabilirsiniz. O yüzden diroit cpu hakkında bilgi edinip doğru kullanın.

6. bende diroit cpu su varda nasıl kullanıldığını bilmiyorum bir araştırayım :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.