YETER ARTIK!!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve •ŦĦ€•€ЯЯØЯ•[TaKa]• tarafından 1 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Admin bak bu 3 konu açışım. Kardeşim bu kadar insan yalan mı söylüyor giremiyoruz işte oyuna bunun çözümünü bulunsana siz ne iş yaparsınız ya tr1de oynuyorum iki hesabım var ikisinede 6 saattir giremiyorum yaptığınız ayıptır ya ayıp bide bizleri yalancı çıkarıyorsunuz bu kadar adam giremiyorsa demekki serverda sorun var siz hala çerezleri silin diyorsunuz ya şu konuyu çözün YETER ARTIK !!!!

2. SEN-YOKYUN

SEN-YOKYUN User

evet admin arkadas dogru soyluyor girilmiyo tr 1 e bi ilgilensenizzzzz yada siz yetkili kisilere iletseniz anlasilan anlamiyosunuz pek

3. Merhaba ,

Diğer konuda hem TR1 hem INT1 server'larını girip resim çektim ve ekledim. Araştırmalarım sonucunda DNS ayarlarından dolayı olduğu sonucu çıkıyor. DNS ayarı aktif ise ilk olarak iptal edin ve otomatik DNS aldırıp deneyin. Eğer yine olmazsa farklı bir DNS adresi ile deneyin.

İyi forumlar.

4. beyler tweetr ve youtube ıcın değiştirdiğiniz dns yuzunden bu oyun sorunu bizlerde sıkıntı yok dns lerınızı eskı ayarına gerı getırın sorun çözülecektir

5. Lapseki

Lapseki User

admin verilen link gemi çalmak için değil mi müdahale bekliyoruz

6. Nefes

Nefes User

Merhaba

Konuya gerekli cevap verilmiştir kilitlenmesi uygun.

●MΔŇÌ√ΣŁД● bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.